1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

VIVA Dünya Kupası’na katılacak olan KKTC A Milli Futbol Takımı, dün Atatürk Stadı’nda dayanıklılık ve oyunsal çalışmalar yaptı

A+A-

 

 

Kuzey Irak’ın Erbil şehrinde 5-10 haziran tarihleri arasında VIVA Dünya Kupası’na katılacak olan KKTC A Milli Futbol Takımı, dün Atatürk Stadı’nda dayanıklılık ve oyunsal çalışmalar yaptı

 

FIFA’ya üye olmayan ülkelerin mücadele edeceği, 5-10 Haziran tarihleri arasında Kuzey Irak’ın Erbil şehrinde gerçekleşecek olan VIVA Dünya Kupası’na katılacak olan KKTC A Milli Futbol takımı 3’üncü antrenmanını dün Atatürk Stadyumu’nda gerçekleştirdi.

 

DAYANIKLILIK ÇALIŞILDI

Ülkemiz futbol liglerinin tamamlanması sonrası NF-BOARD’un düzenleyeceği turnuvaya katılacak olan milli takımın aday kadrosunda yer alan futbolcuların bazılarının normal sezonun tamamlanması sonrası antrenman yapma şansı bulamaması, bazı futbolcuların play out müsabakalarında forma giymesinden dolayı ilk 3 antrenmanda yüksek tempolu çalışmalar yapılmadı. Dün gerçekleşen antrenmanda düz koşuların yanı sıra dayanıklılık çalışması gerçekleştirildi. Oyunsal çalışmalar yapan futbolcular pas çalışması yaptı.

 

TEMPO ARTACAK

Bugünü boş geçirecek olan KKTC A Milli Futbol takımında, önümüzdeki hafta 5 antrenman yapılacak. Bu antrenmanlarda tempo biraz daha artacak. Milli takım 4’üncü antrenmanını yarın Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda gerçekleştirecek.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 451 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler