1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. “Çaldığı balık malzemelerini satmaya çalıştı”
“Çaldığı balık malzemelerini satmaya çalıştı”

“Çaldığı balık malzemelerini satmaya çalıştı”

Tatlısu’da Blue Marling Amatör Balıkçılık Eğitim Merkezi isimli işyerinin ambarını açarak çok sayıda balık malzemesi ile elektronik eşya sirkat eden B.B isimli zanlı çaldığı iddia edilen malzemelerin bir kısmını bir av pazarına satmak isterken yakalandığı

A+A-

Gamze BAYKUR

Tatlısu’da Blue Marling Amatör Balıkçılık Eğitim Merkezi isimli işyerinin ambarını açarak çok sayıda balık malzemesi ile elektronik eşya sirkat eden B.B isimli zanlı çaldığı iddia edilen malzemelerin bir kısmını bir av pazarına satmak isterken yakalandığı ileri sürüldü. “Kasti hasar”, “Bina açma” ve “Sirkat” suçlamasıyla dün Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan zanlı B.B, tahkikat maksatları bakımından 1 gün süreyle poliste tutuklu kalacak.

3 ay sonra yakalandı…
Meselenin tahkikat memuru Ali İsa Karlankuş, 5 Nisan ile 19 Nisan 2014 tarihleri arasında Tatlısu’da bulunan Blue Marling Amatör Balıkçılık Eğitim Merkezi isimli işyerinin ambarının açılarak içerisinden çok sayıda balık malzemesi ile elektronik eşya sirkat edildiğini belirtti. Yürütülen soruşturmada konu suçun zanlı B.B tarafından işlendiğinin tespit edildiğini belirten Karlankuş, zanlının sirkat ettiği bazı malzemeleri bir arkadaşı aracılığıyla bir av pazarına satmak isterken tutuklandığını açıkladı. Zanlı aleyhine yürütülen tahkikatın yeni başladığını belirten Karlankuş, zanlının 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

1 gün tutuklu kalacak…
Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Hasan Dağlı, zanlı B.B’nin tahkikat maksatları bakımından 1 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Bu haber toplam 1400 defa okunmuştur
Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler