1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇAKIR’A DAVET
ÇAKIR’A DAVET

ÇAKIR’A DAVET

İstanbul kampının ikinci gününde akşam antrenmanı serbest olan hakemlere, büyük bir sürpriz yaşatıldı.

A+A-

 

 

Alkan Baykent (KTSYD – İstanbul)

 

İstanbul kampının ikinci gününde akşam antrenmanı serbest olan hakemlere, büyük bir sürpriz yaşatıldı.

Türkiye futbol hakemliğinde büyük bir çıkış yakalayan ve son oynanan Avrupa Futbol Şampiyonası Final karşılaşmasında dördüncü hakem olarak görevlendirilen FIFA hakemi Cüneyt Çakır, pazartesi akşamı oynatacağı Antalyaspor-Kayserispor maçı hazırlıklarını Burhan Felek Spor Tesisleri’nde gerçekleştirdiği antrenman ile sürdürdü.

Antrenman sonrasında Kıbrıs Türk Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği (KTFHGD) Başkanı Mehmet Özbilgehan ile kısa bir görüşme yapan başarılı FIFA hakemi Cüneyt Çakır, kendisine yapılan Eylül ayı içerisinde gerçekleşecek olan Uluslararası Hakem Semineri davetine “Seve, seve gelirim” yanıtını verdi.

TFF Merkez Hakem Kurulunun uygun bulması halinde Eylül ayı içerisinde ülkemize gelmeyi gönülden isteyen Çakır’ın bu isteğinin gerçekleşmesi için son kararı, TFF -  MHK yöneticileri verecek.

Bugüne kadar KKTC’ni ziyaret etme fırsatı bulamadığını söyleyen tecrübeli ve başarılı hakem Cüneyt Çakır, buna karşılık Güney Kıbrıs’a UEFA’nın düzenlediği bir organizasyon nedeniyle buraya gittiğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 448 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler