1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Çakıcı’nın tuvalet ihtiyacı…
Çakıcı’nın tuvalet  ihtiyacı…

Çakıcı’nın tuvalet ihtiyacı…

TDP Genel Başkanı Mehmet Çakıcı’nın rekoru, Türkiye basınında konuşulmaya devam ediyor. Çakıcı da Meclis kürsüsünde nasıl 13 saat dayanabildiğini ayrıntıları ile anlatıyor. Özellikle Çakıcı’nın sürekli su içtiği konuşmasında, tuvalet ihtiyac

A+A-

 

 

TDP Genel Başkanı Mehmet Çakıcı’nın rekoru, Türkiye basınında konuşulmaya devam ediyor. Çakıcı da Meclis kürsüsünde nasıl 13 saat dayanabildiğini ayrıntıları ile anlatıyor.

Özellikle Çakıcı’nın sürekli su içtiği konuşmasında, tuvalet ihtiyacının olup olmadığı çok merak edilmiş, hatta vekiller arasında bu şaka konusu bile olmuştu.

Çakıcı, Cüneyt Özdemir’le 5N1K programında hem rekorunu hem de tuvalet ihtiyacını nasıl karşıladığını anlattı.

İşte Dipnot TV’de yer alan açıklamalar:

“Kıbrıs’taki tüm konulara değindiğini belirten Mehmet Çakıcı, 13 saat süren konuşma sırasında şekerinin düşmemesi için portakal suyu içtiğini, konuşma esnasında elma yiyerek açlığını bastırdığını söyledi. Bileklerinin ağrıdığını ifade eden milletvekili, kavga çıktığı arada tuvalete giderek fırsattan istifade ettiğini vurguladı.”


Sendikalar “olağanüstü” hale geçti

Meclis’in bayram sonrası 10 Kasım’a ertelediği Sosyal Sigorta, İhtiyat Sandığı ve af yasa tasarılarına karşı sendikalar eylem hazırlığında…

Geçtiğimiz gün de Meclis’te görüşülen yasa tasarıları için eylem yapan ve açıklamalarda bulunan sendikaların daha iyi şekilde organize olup, kitlesel bir tepkiyi meclise taşıyacağı öğrenildi.

Yasa tasarılarını geçirmemekte kararlı olan sendikaların ne tür eylemlerde bulunacağı ise önümüzdeki günlerde netleşecek.

 


 

Meclis değil, Polis Emniyet Müdürlüğü…

Meclis’te geçtiğimiz gün alışkın olmadığımız “robokop” tipi özel tim sanki Meclis’in elemanı oldu.

Emniyet Müdürlüğü’nün tüm polisleri Meclis’e taşınırken ve Meclis koruması altında meclis oturumları yapılırken, tutuklu aracı, itfaiye, ambulans bulundurulurken, bu kez tanklar bile Meclis’e konuşlandırılabilir. Aman dikkat!..

Meclis’ten neredeyse hiç ayrılmayan özel timin ise 10 Kasım’da yapılacak toplantı için ne tür bir önlem alacağı şimdiden merak konusu…

 

 

 

Bu haber toplam 1621 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler