1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇAKICI'DAN ÇAĞRI: AYAĞA KALKIP HÜKÜMETİ DEVİRELİM
ÇAKICIDAN ÇAĞRI: AYAĞA KALKIP HÜKÜMETİ DEVİRELİM

ÇAKICI'DAN ÇAĞRI: AYAĞA KALKIP HÜKÜMETİ DEVİRELİM

TDP Genel Başkanı Çakıcı, Hükümet’in derhal devrilmesi gerektiğini savundu ve sendika, sivil toplum örgütü ve siyasi partilerle hep beraber ayağa kalkılması gerektiğini iddia etti

A+A-

 

 

Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Genel Başkanı Mehmet Çakıcı, Hükümet’in derhal devrilmesi gerektiğini savundu ve sendika, sivil toplum örgütü ve siyasi partilerle hep beraber ayağa kalkılması gerektiğini iddia etti. Çakıcı, TDP’nin sendika, sivil toplum örgütleri ve diğer siyasi partiler hazırsa üzerine düşeni, Meclis’ten çekilmek dahil yapmaya hazır olduğunu söyledi.

 

Kıbrıs Türk Amme Memurları Sendikası (KTAMS), kamu çalışanlarının terfi ve tayinlerini düzenleyen 44/2006 sayılı Yasa’nın uygulanmamasından mağdur olan tüm üyeleriyle ilgili hukuk yoluna başvurmakta kararlı olduğunu bildirdi ve konunun meclis gündemine getirilmesini istemek için TDP’ye ziyaret gerçekleştirdi.

 

KTAMS Başkanı Ahmet Kaptan, TDP’ye bugünkü ziyaretlerinde, mağduriyet yaratan 44/2006 sayılı Yasa konusundaki sıkıntıların TDP tarafından Meclis gündemine getirilmesini talep etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1076 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler