1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇAKICI, YEŞİLIRMAK’TA TEMASLARDA BULUNDU
ÇAKICI, YEŞİLIRMAK’TA TEMASLARDA BULUNDU

ÇAKICI, YEŞİLIRMAK’TA TEMASLARDA BULUNDU

TDP Genel Başkanı Mehmet Çakıcı, Yeşilırmak’ta temaslarda bulundu, 7. Çilek Festivaline katılarak halkla görüştü ve yerli üreticilerin sorunlarını dinledi

A+A-TDP Genel Başkanı Mehmet Çakıcı, Yeşilırmak’ta temaslarda bulundu, 7. Çilek Festivaline katılarak halkla görüştü ve yerli üreticilerin sorunlarını dinledi

TDP’den yapılan açıklamada, TDP Genel Başkanı Mehmet Çakıcı’nın, Başbakan İrsen Küçük ile Maliye Bakanı Ersin Tatar’ın ‘ekonomi uçtu’ söylemine karşılık, “Uçmak bir yana, işin doğrusu, ülke, UBP hükümetinin yönetiminde karanlıklar içinde uçuruma yuvarlanıyor” dediği belirtildi.

Açıklamaya göre, Çakıcı, “Nasıl olur da ülke ekonomisinin uçtuğu bir dönemde, elektrik kesintileri halen devam eder, insanlarımız mağdur olur. Festivaller elektrik kesintisi yüzünden yarıda kalır. Nasıl olur da ekonominin uçtuğu bir dönemde halkımız daha da fakirleşir” diye konuştu.

Başbakan Küçük’ün elektrik kesintileri konusundaki eleştirilerine verdiği yanıtta ‘Antalya’da da elektrikler kesilir’ dediğini anımsatan Çakıcı, “Bu nasıl bir zihniyet, bu nasıl bir yöneticilik anlayışı” dedi.

Çakıcı, ayrıca Festival çerçevesinde düzenlenen ancak ülke genelinde elektrik kesintisi nedeniyle yarıda kalan Çilek Güzeli Yarışmasına da konuk olarak katıldı.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 488 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler