1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇAKICI BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ
ÇAKICI BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

ÇAKICI BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

TDP Genel Başkanı Mehmet Çakıcı, geçtiğimiz akşam Mecliste yaşanan olaylar konusunda düzenlediği basın toplantısında, “Bu anti demokratik uygulamayla ilgili, Meclis Başkanı bir kumpasın ve çete işleminin başında olduğu için kendisini istifaya dav

A+A-

 

 

TDP Genel Başkanı Mehmet  Çakıcı,  geçtiğimiz akşam Mecliste yaşanan olaylar konusunda düzenlediği basın toplantısında, “Bu anti demokratik uygulamayla ilgili, Meclis Başkanı bir kumpasın ve çete işleminin başında olduğu için kendisini  istifaya davet ediyorum. Tarafsız kalacağını yemin eden Meclis Başkanı şu andan itibaren yalancıdır ve şu andan itibaren tarafsızlığını yitirmiştir. Meclis Başkanı istifa etmelidir” dedi.

 

Başbakan İrsen Küçük’ü de kendilerine saldırılmasında bir “çete başkanı” gibi davranmakla suçlayan Çakıcı, kendisini eleştiren CTP’ye yönelik olarak ise “CTP Milletvekilleri o gün bizim yanımızda olsaydı bu yasalar o gün geçmezdi. CTP sol bir partinin direnişini kırarak bu yasaların geçmesine olanak sağlamıştır” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1130 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler