1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CAHİTOĞLU, KARADAĞ’I İNCELEDİ
CAHİTOĞLU, KARADAĞ’I İNCELEDİ

CAHİTOĞLU, KARADAĞ’I İNCELEDİ

Spor Dairesi Müdürlüğü’nün, futbol sezonunun tamamlanmasının ardından sahaların bakımı için başlattığı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

A+A-

 

 

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Spor Dairesi Müdürlüğü’nün, futbol sezonunun tamamlanmasının ardından sahaların bakımı için başlattığı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Ülke genelindeki çim sahaları bakıma alan ve yeniden elden geçiren Spor Dairesi Müdürlüğü, yeni sezon öncesi sahaları hazır duruma getirmeyi amaçlıyor. Bu bağlamda Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu, bir yıldan beridir bakımda bulunan Lefke 16 Ağustos Stadı’ndaki çalışmaları geçtiğimiz gün yerinde inceledi. Hüseyin Cahitoğlu’na Ziraat Mühendisi Barış Uyaroğlu da eşlik etti.

 

CAHİTOĞLU: “SAHA HAZIR DURUMA GELİYOR”

 

Lefke 16 Ağustos Stadı’nda incelemelerde bulunan Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu, sahanın çim zemininin kısa bir süre içinde hazır duruma geleceğini, tribün çalışmalarının da son aşamada olduğunu belirterek, sahanın yakın bir zamanda Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst tarafından hizmete açılacağını müjdeledi. Cahitoğlu, Lefke Türk Spor Kulübü’nün yeni sezon itibarıyla maçlarını bu sahada oynayacağını da belirtti.

 

 

 

  

 

Bu haber toplam 395 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler