1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇAĞDAŞ UYGULAMA
ÇAĞDAŞ UYGULAMA

ÇAĞDAŞ UYGULAMA

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu, futbolun daha da iyi noktalara gelebilesi adına maaşlı bölge antrenörleri atadı. Gazimağusa, Lefkoşa, Girne ve Güzelyurt bölgelerinde çalışacak olan antrenörler, hem teknik hem de idari yönden Kıbrıs Türk Futbol Federasyon

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu maaşlı bölge antrenörleri atadı

 

BURGAÇ, YÜREKLİ, KINACI VE KAÇMAZ… Gazimağusa’da İzzet Kaçmaz, Girne’de Hüseyin Kınacı, Lefkoşa’da Hasan Burgaç ve Güzelyurt’ta Kemal Yürekli, KTFF’nin maaşlı bölge antrenörü olarak atandı

 

TEKNİK VE İDARİ RAPOR SUNACAKLAR… Borataş, “Atanan bölge antrenörlerimiz bölgelerindeki tüm altyapı maçlarını izleyecek ve teknik olarak federasyona rapor sunacak. Ayrıca idari yönden de federasyonla işbirliği yapılacak”

 

Kamil KOLCU

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu, futbolun daha da iyi noktalara gelebilesi adına maaşlı bölge antrenörleri atadı.

Gazimağusa, Lefkoşa, Girne ve Güzelyurt bölgelerinde çalışacak olan antrenörler, hem teknik hem de idari yönden Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’na rapor sunacak.

Gazimağusa’da İzzet Kaçmaz, Girne’de Hüseyin Kınacı, Lefkoşa’da Hasan Burgaç ve Güzelyurt’ta Kemal Yürekli, KTFF’nin maaşlı bölge antrenörü olarak çalışacak.

 

“TÜM ALTYAPI MAÇLARI İZLENECEK” 

 

KTFF Eğitim Üst Kurulu Başkanı Mustafa Borataş, YENİDÜZEN’e yaptığı açıklamada bölgelere atanan antrenörlerin temel görevlerinin başında tüm altyapı maçlarını izlemek geldiğini belirtti.

“Atanan bölge antrenörlerimiz bölgelerindeki altyapı maçlarını izleyecek ve teknik olarak federasyona rapor sunacak” diyen Borataş “Ayrıca idari yönden de federasyonla işbirliği yapacak ve rapor sunacak” dedi. 

 

“ŞARTIMIZ DÖRTLÜ SAVUNMA”

 

Bölge antrenörlerine federasyon olarak bazı şartlar koyduklarını söyleyen Borataş, “Bizim en temel şartımız, izlenen maçlarda savunmanın dörtlü olmasıdır. Tüm çalışmalar bu yönde olacak.” Şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 483 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler