1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Telsim’in destekleriyle gerçekleşen 8. Telsim Short Shift Drag 300, geceye katılan binlerce gence, birbirinden güzel yarışlar ve showlarla unutulmaz bir gece yaşattı. Saat 19:00’da kapıların açılmasıyla başlayan gecede birçok etkinlik gerçekl

A+A-

 

 

8. Telsim Short Shift Drag 300 geçtiğimiz gece Cemsa Sport Centre’de düzenlendi

 

 

 

Telsim’in destekleriyle gerçekleşen 8. Telsim Short Shift Drag 300, geceye katılan binlerce gence, birbirinden güzel yarışlar ve showlarla unutulmaz bir gece yaşattı.

Saat 19:00’da kapıların açılmasıyla başlayan gecede birçok etkinlik gerçekleşti. Honda Motors’un güvenli motor sürüş eğitimi ile başlayan gece, Nicholas Patak’ın muhteşem dirft showu ile devam etti. Angelo Ajans’ın mankenlerinin de yer aldığı gecede, Stüdyo 21’in dans gösterisinin ardından, drag yarışlarının başlaması ile Cemsa Sport Centre’de tekrardan lastik kokusu ve adrenalin yükseldi.

Drag yarışlarında dereceye giren yarışmacılar ödüllerini, Telsim Ürün ve Servisler Müdürü Serdar Özten ve Bireysel Satış Müdrü Recep Pehlivan’ın elinden aldılar. Ada’nın en hızlı arabalarını yarışlarını yakından izleme imkanı bulan gençler, drift yarışmasının ardından sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden Capital FM’in müzikleriyle eğlendiler. 

Telsim Short Shift Drag 300 yarışlarını 3030’a mesaj göndererek Telsim’in misafiri olarak izleme şansı bulan Telsim abonelerinin yanı sıra, binlerce kişi bu adrenalin dolu yarışlara tanıklık etti.

Gece boyunca Telsim standından yapılan çekilişlerle de, Telsim aboneleri bir çok hediye kazandılar.

Bir şenlik havasinda geçen 8. Telsim Short Shift Drag 300’ün sonuçları;

 

4x4 Kategori Birincisi: Zühtü Cumalıgil

1300-1600cc Kategori Birincisi: Ali Öksüzoğlu

1800-2000cc Kategori Birincisi: Mehmet Törer

1300-1600cc Turbo Beslemeli Kategori Birincisi: Kemal Özkal

1800-2000cc Turbo Beslemeli Kategori Birincisi: Hasan Reyhan

1800-2000cc Pro Atmosferik Birincisi: Halil Kadıoğlu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 501 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler