1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'BÜYÜK BALIKLARA YEM OLMAYACAĞIZ'
BÜYÜK BALIKLARA YEM OLMAYACAĞIZ

'BÜYÜK BALIKLARA YEM OLMAYACAĞIZ'

Kurulduğu 1954 yılından 58 yıl sonra Süper Lig’e yükselen “Mesarya’nın Tayları” Serdarlı, Süper Lig’de kalıcı olmak ve bu ligde fark yaratmayı hedefliyor.

A+A-

 

 

 

 

Başkan Kasap, “Süper Lig’de teknik direktörümüz Ali Özçalışkan ile devam edeceğiz” diye konuşurken, Özçalışkan’ın raporları doğrultusunda güçlü bir kadro kurmak için kolları sıvadıklarını açıkladı

 

Necmi Belge

Kurulduğu 1954 yılından 58 yıl sonra Süper Lig’e yükselen “Mesarya’nın Tayları” Serdarlı, Süper Lig’de kalıcı olmak ve bu ligde fark yaratmayı hedefliyor.

Konu ile ilgili olarak sorularımızı yanıtlayan Serdarlı Gençler Birliği Kulüp başkanı Tolga Kasap, “Süper Lig’de tecrübemiz olmadığı için zorlanacağız ama büyük balıklara yem olmayacağız ve bu ligde kalıcı olacağız” dedi.

 

KASAP, “ÖZÇALIŞKAN İLE DEVAM”

İlk olarak, teknik adam sorununu takımı Süper Lig’e taşıyan antrnörleri Ali Özçalışkan ile yeniden anlaşarak çözdüklerini belirten kulüp başkanı Tolga Kasap, Özçalışkan’ın raporları doğrultusunda güçlü bir kadro oluşturmak için kolları sıvadıklarını açıkladı. Kasap, bu amaçla transfer komitesi kuracaklarını açıkladı.

Transfer Komitesi’nin, takımın eksik yerlerini tespit edip transfer yapacağını dile getiren Kasap, özellikle yabancı transferde bir forvet, bir orta saha ve bir de defans futbolcu transfer edeceklerini söyledi.

 

TRİBÜNLER SEZONA HAZIR

Yeni tribünlerin inşasına başladıklarını ve sezon başına kadar tamamlamayı hedeflediklerini dile getiren Kasap, bu ölü dönemde kulübe kaynak yaratmaya çalışacaklarını ve bu konunda Serdarlı köylülerine güvendiklerini açıkladı.

Sezon başında hiçbir kimsenin Serdarlı’nın, süper lige çıkacağına inanmadığını, ancak kendilerinin bu inancı yıktıklarını ve fark yaratarak süper lige yükseldiklerini belirtti.

Kasap, kendi söylemiyle  “Süper Lig’de büyük balıklara yem olmayacaklarını ve ligde fark yaratacaklarını” iddia etti.

Serdarlı’nın Süper Lig’e yükselmesiyle Mesarya bölgesinde iki Süper Lig takımı olduğunu anımsatan Kasap, dost ve kardeş Cihangir ile tatlı derbilere çıkacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 476 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler