1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BULUTOĞLULARI'NDAN TEPKİ
BULUTOĞLULARINDAN TEPKİ

BULUTOĞLULARI'NDAN TEPKİ

LTB Başkanı Bulutoğluları, CTP Belediye Meclis üyelerinin "AÇIK MEKTUP"una tepki gösterdi

A+A-

 

 

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Cemal Bulutoğluları, sendika ile işbirliği halinde kadrolama işlemlerini sürdürdükleri ve sonuca gitmek üzere olduklarını kaydederek böyle bir dönemde Belediye Meclisi’ndeki CTP’li üyelerin yaptığı açıklamaların sorumluluktan kaçmaktan başka bir anlam ifade etmediğini söyledi.

Bulutoğluları yazılı açıklamasında, yaptıkları çalışmalardan Belediye Emekçileri Sendikası Başkanı Savaş Bozat’ın ve sendika yönetim kurulunun da memnun olduğunu belirtti ve “Her zaman olduğu gibi uyumsuz ve ayrılıkçı bir anlayış içine giren CTP’li üyeler, görev yapmak yerine şov yapmayı tercih ediyorlar. Böylesine önemli bir çalışmadan kaçmak ve etrafa şirin görünmek için alışık olduğumuz davranışı sergiliyorlar” dedi.

Belediyedeki önemli bir sorunu çözmek için sendikayla işbirliği halinde olduklarını, düşünce olarak tek farklılıkları olan zaman mevhumunu da görüşerek aştıklarını belirten Bulutoğluları, halkın oyları ile göreve gelen meclis üyelerinin siyasi kimlikleri ile rant derdine düştüklerini savunup bunun acınacak bir durum olduğunu kaydetti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 728 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler