1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BULUTOĞLULARI TOPLANTIYA ÇAĞIRDI
BULUTOĞLULARI TOPLANTIYA ÇAĞIRDI

BULUTOĞLULARI TOPLANTIYA ÇAĞIRDI

Lefkoşa Belediye Başkanı Cemal Bulutoğluları, ihalelerin iptali ve araçların satışı için belediye meclisini toplantıya çağırdı AKTOLGA: “NE ELİMİZDE LİSTE, NE GÜNDEMDE YAPILANDIRMA VAR” Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Cemal Bulut

A+A-

 

 

Lefkoşa Belediye Başkanı Cemal Bulutoğluları, ihalelerin iptali ve araçların satışı için belediye meclisini toplantıya çağırdı

 

AKTOLGA: “NE ELİMİZDE LİSTE, NE GÜNDEMDE YAPILANDIRMA VAR”

 

 

 

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Cemal Bulutoğluları, belediye meclis üyelerine “ihalelerin iptali” ve “araçların satışı” için toplantı çağrısında bulundu.

Bulutoğluları’nın toplantıda başka bir gündemin görüşülmeyeceğine dair not düştüğü toplantı, bugün saat 18.00’da olacağı belirtildi.

 CTP-BG Meclis üyesi Önol Aktolga ise Bulutoğluları’nın toplantı çağrısının içeriğinde ‘belediyenin yapılandırılması’ olmadığı için toplantıya katılmayacaklarını söyledi.

 

Ellerine liste geçmeden ihalelerin nasıl iptale dileceğine dair hiçbir bilgi edinemeyeceklerini, bitirilmiş ihalelerin iptali ile ilgili bir bilgi bulunmadığını belirten Aktolga, “gündemde yapılandırma yok. Bu durumda çalışanlar nasıl ödenecek” diye sordu.

Önol Aktolga, toplantıya katılmayacaklarını belirterek, “şimdilik bu toplantıya gidilmeyecek” dedi. Aktolga, ayrıca Cemal Bulutoğluları’nın “tek tek meclis üyeleri ile görüştüm” sözlerinin doğru olmadığını, CTP-BG üyeleriyle bire bir görüşme yapmadığının da altını çizdi.

 

 

HABERİN AYRINTILARI BUGÜN YENİDÜZEN’DE

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1066 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler