1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BULUTOĞLULARI GÖREVE DÖNDÜ
BULUTOĞLULARI GÖREVE DÖNDÜ

BULUTOĞLULARI GÖREVE DÖNDÜ

Anayasa Mahkemesinin durdurma kararının ardından dün görevine başlayan Bulutoğluları, geçmişi düzeltmek adına bütün gayreti ile çalışacağının ifade etti “HERKESE ZEYTİN DALI” Anayasa Mahkemesi’nin, Bakanlar Kurulu’nun “Lef

A+A-

 

Anayasa Mahkemesinin durdurma kararının ardından dün görevine başlayan Bulutoğluları, geçmişi düzeltmek adına bütün gayreti ile çalışacağının ifade etti

“HERKESE ZEYTİN DALI”

Anayasa Mahkemesi’nin, Bakanlar Kurulu’nun “Lefkoşa Belediye Başkanı ve meclis üyelerinin 90 gün zorunlu izne çıkarılmasına” ilişkin Yasa Gücünde Kararname ile ilgili durdurma kararı açıklamasının ardından, LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları dün görevine başladı.

Sabah mesai saatinin başlamasıyla birlikte, Lefkoşa Türk Belediyesi’ne gelen Bulutoğluları, ilk iş olarak şube amirleriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Zorunlu izinde olduğu bir aylık süre içerisinde, LTB’de yapılan icraatlar ile ilgili durum değerlendirmesinin yapıldığı toplantı, yaklaşık iki saat sürdü. Geçici LTB Başkanı ve Lefkoşa Kaymakamı Kemal Deniz Dana’da, toplantıya katılanlar arasındaydı. Toplantının sona ermesinin ardından kısa bir ara verildi. Daha sonra ise Cemal Bulutoğluları ve Kemal Deniz Dana, ayrıca bir görüşme gerçekleşirdi.

CEMAL BULUTOĞLULARI: “BUNDAN SONRA HERKESE ZEYTİN DALI”

İlk toplantının ardından basına kısa bir açıklamada bulunan Bulutoğluları, toplantı süresince personel ile görüşüldüğünü belirtti. Geride kalan bir aylık süreçte yapılan icraatların görüşüldüğünü vurgulayan Bulutoğluları, tekrardan görevini üstlendiğini ve gerekli çalışmalara başladığını açıkladı. Görevine başladığı andan itibaren, herkese zeytin dalı uzatacağını ifade eden Bulutoğluları, daha iyi hizmet ve geçmişi düzeltmek adına bütün gayreti ile çalışacağının altını çizdi.

 

Bu haber toplam 850 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler