1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BUBBLE UP, NOSTALJİ ŞİŞESİYLE NOSTALJİYİ YAŞATIYOR
BUBBLE UP, NOSTALJİ ŞİŞESİYLE NOSTALJİYİ YAŞATIYOR

BUBBLE UP, NOSTALJİ ŞİŞESİYLE NOSTALJİYİ YAŞATIYOR

1962 yılında kurulan ve bir aile işletmesi olarak faaliyet göstermekte olan SUPER-KOLA, geçen yıl itibariyle hız verdiği girişimlerine bu yıl da devam ediyor

A+A-

 

 

1962 yılında kurulan ve bir aile işletmesi olarak faaliyet göstermekte olan SUPER-KOLA, geçen yıl itibariyle hız verdiği girişimlerine bu yıl da devam ediyor. Geçen yıl itibariyle, Super Gold Mandarin (nam-ı diğer Garga Suyu) ve Bubble Up ürünlerinde depozitosuz şişeye (250ml) geçiş yapıldı. Yeni şişelerin depozitosuz oluşu; kafeterya ve büfe tarzı yerlerin yanısıra, ürünlerin, market ve süpermarketlere girişini sağladı. SUPER-KOLA, himayesindeki yerli markaları yaşatmak ve piyasadaki erişimini artırmak adına yeni bir girişim ile, sadece Bubble Up ürününde uyguladığı nostalji serisiyle farkındalık yaratmayı hedefliyor.

Yılların getirdiği alışkanlık ile bu iki yerli ürün, eski depozitolu şişeleriyle tanınmış ve benimsenmişti. Durum böyle olunca, geçen yıl piyasaya sürülen yeni depozitosuz şişelerin kabul görüp tanınması zaman almış, ancak markaların bilinirliği bu sürece olumlu katkı yapmış ve etkili sonuçlar alınmıştır. Bu bağlamda, sınırlı sayıda üretilecek olan “Bubble Up Nostalji Serisi”, ürünün piyasadaki farkındalığını artırmayı hedefliyor.

Ayrıca, bu iki ürün için farklı projeler üzerinde çalışılıyor. Gelen talep doğrultusunda özellikle pet şişe üretimi konusunda çalışmalara hız verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1113 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler