1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BU NE CÜRET?
BU NE CÜRET?

BU NE CÜRET?

Gazimağusa’da elektrik kesmeye giden kurum çalışanı darp edildi 1 KİŞİ TUTUKLANDI… Mağusa’da, amirlerinin verdiği talimat doğrultusunda elektriğini kesmek için bir işyerine giden 2 Kıb-Tek çalışanından biri olan Özler Yabaner (

A+A-

 

 

Gazimağusa’da elektrik kesmeye giden kurum çalışanı darp edildi

 

1 KİŞİ TUTUKLANDI…

 

 

Mağusa’da, amirlerinin verdiği talimat doğrultusunda elektriğini kesmek için bir işyerine giden 2 Kıb-Tek çalışanından biri olan Özler Yabaner (34), işyeri sahibi tarafından darp edildi. Yumrukla boynundan, atılan taşlarla da bacağından yaralanan Yabaner, Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne giderek rapor aldı. Polis, darp ve küfür suçundan işyeri sahibi Rahmi Sarı’yı tutukladı.

Dün sabah saat 10.00 sıralarında, 9 Mart Caddesi’ndeki bir işyerinde meydana gelen darp olayı ile ilgili Özler Yabaner’in yanı sıra bağlı bulunduğu sendika, El-Sen de şikayetçi oldu.

Darp olayı ile ilgili olarak YENİDÜZEN’e konuşan Özler Yabaner, amirlerinin verdiği emir doğrultusunda teknisyen arkadaşı Yunus Mert (30) ile birlikte ilgili işyerinin elektriğini kesmek için gittiklerini belirterek şöyle devam etti.

“İşyeri sahibi Rahmi Sarı, bizden zaman istedi. Biz de tanıyamayız dedik. Elektriği kestik. Arkamı dönüp giderken geldi ve enseme birkaç yumruk attı. Yere düştüm. Yerde de beni tekmelemeye başladı. Bu sırada sürekli küfür ediyor taş da atıyordu. Arkadaşım Yunus araya girdi, beni kaldırdı.”

 

Haberin ayrıntıları bugün YENİDÜZEN’de

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2041 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler