1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Bu kez kendileri eğlendi
Bu kez kendileri eğlendi

Bu kez kendileri eğlendi

Geleneksel hale getirilen Merit Royal Hotel Personel Gecesi’nin ikincisi önceki akşam düzenlendi

A+A-Geleneksel hale getirilen Merit Royal Hotel Personel Gecesi’nin ikincisi önceki akşam düzenlendi. Coşkuyla kutlanan gecede Merit Royal Kralı ve Kraliçesi seçilirken yapılan çekilişle şanslı personele çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Merit Royal Hotel çalışanları, ikincisi gerçekleştirilen personel gecesinde gönüllerince eğlendiler. Gecenin açılış konuşmasını yapan Merit Royal Hotel Genel Koordinatörü  Gerhard Stutz, Merit Ailesi’ne katılmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Stutz, “Tüm Merit Ailesi benzersiz ve çok sıcak. Merit Royal gibi büyük  bir takımla birlikteyim ve çok gurur duyuyorum. Bunun bir parçası olmak beni sevindiriyor. Elimizde  harika bir ürün var.
Hizmetimiz ile birlikte fark yaratmak  sizlerin  elinde. Misafirlerimizin Merit Royal Hotel’de kalırken mutlu ve memnun olduklarını görüyorum. Bunu korumamız gerekli. Standartlarımıza bakıp daha da ileri taşımalıyız. 2015 yılında sizler ile birlikte daha da iyi olacağız” dedi.

Stuz, açılış konuşmasından sonra Merit Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Reha Arar’ı sahneye davet etti. Arar da konuşmasında, “Harika binalar yapabiliriz. Ancak, içi boş olduktan sonra ve hizmet kalitesi iyi olmadıktan sonra binaların hiç bir değeri olmaz. Turizmde insanın, hizmet veren kişinin önemini çok büyük. Merit Royal Hotel’in başarısında emeği geçen arkadaşlarımı tebrik ederim” diyerek tüm personeli alkışladı.

Konuşmaların ardından geçilen kutlamada “Levent ve Grubu” sahne aldı. Yapılan istek parçaların seslendirildiği gecede Merit Royal Kral ve Kraliçesi de seçildi. Personelin daha önce yaptığı oylama ile belirlenen Merit Royal Hotel 2014 Kralı  ve Kraliçesi  çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Ayrıca, yine oylama ile belirlenen “Yılın Şefi”, “Yılın en yardımcı personeli” gibi dallarda da çeşitli ödüller verildi. Kura sonucu çeşitli hediyelerin dağıtıldığı gecenin şanslıları ise ödüllerini Merit Royal Hotel  Genel Müdür Yardımcı Haluk Erim’in  ellerinden aldı. Gece boyunca eğlenen Merit Royal Hotel çalışanları gecenin finalini dansöz ile yaptı.

Bu haber toplam 1085 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler