1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BU KAÇINCI ALDATMA?
BU KAÇINCI ALDATMA?

BU KAÇINCI ALDATMA?

KIBRIS gazetesi, geçtiğimiz günlerde adamıza gelip üst düzeyde temaslarda bulunan ve kendisini Malezya Kraliçesi olarak tanıtan ‘Sultanah Pahang’ın, aslında kraliçe değil Pahang bölgesi sultanının eşi olduğunu ortaya çıkardı. İşte KIBRIS g

A+A-

 

 

KIBRIS gazetesi, geçtiğimiz günlerde adamıza gelip üst düzeyde temaslarda bulunan ve kendisini Malezya Kraliçesi olarak tanıtan ‘Sultanah Pahang’ın, aslında kraliçe değil Pahang bölgesi sultanının eşi olduğunu ortaya çıkardı.

 

İşte KIBRIS gazetesinin manşetten verdiği haber;

 

ALDATILDIK

 

Mehmet KARA

Geçtiğimiz günlerde Kuzey Kıbrıs’a gelerek 4 gün süreyle tatil yapan ve Başbakan İrsen Küçük’ün eşi Gülin Küçük’le yakın dostluk kurdukları açıklanan ‘Sultanah Pahang’ın, Malezya Kraliçesi değil, Pahang bölgesi sultanının eşi olduğu anlaşıldı.


KKTC’de bulunduğu süre içinde Cratos Otel’de konaklayan ve ülkenin çeşitli bölgelerini dolaşan sultan eşinin gerçek adının da Sultanah Hajjah Kalson binti Abdullah olduğu öğrenildi.
KIBRIS muhabiri, gerçek Malezya Kraliçesi’nin Tuanku Bainun binti Mohd Ali olduğunu ortaya çıkardı.

Medyayı da aldattılar

Malezya Kraliçesi’nin KKTC’yi ziyaret ettiğine ilişkin haberler ve özel davet organizasyonlarıyla hem hükümet yetkililerinin, hem de medyanın aldatıldığı anlaşıldı.
Malezya Kraliçesi’nin KKTC’de tatil yaptığına ilişkin haberlerin ardından, Başbakan İrsen Küçük’ün eşi Gülin Küçük, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi ile birlikte Abdullah’ı ziyaret etmiş ve birlikte çay içmişlerdi.
Hediye teatileri ve derin sohbetlerle kurulan dostluğun ardından bayan Küçük ile Abdullah birbirlerini ülkelerine davet etmişlerdi.
Malezya kraliçesi sıfatıyla KKTC’de dört gün tatil yapan Abdullah, Gazimağusa, Lefke, Girne bölgelerini gezmiş, tarihi ve turistik yerleri ziyaret etmişti.
Özellikle denizlerimizi ve insanlarımızı çok sevdiğini söyleyen Abdullah, KKTC’ye yeniden geleceğini belirterek adamızdan ayrılmıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1646 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler