1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'BU BAYRAMI DA İÇİMİZE SİNDİRMEKTE GÜÇLÜK ÇEKMEKTEYTİZ'
BU BAYRAMI DA İÇİMİZE SİNDİRMEKTE GÜÇLÜK ÇEKMEKTEYTİZ

'BU BAYRAMI DA İÇİMİZE SİNDİRMEKTE GÜÇLÜK ÇEKMEKTEYTİZ'

CTP-BG Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğülu, ülkedeki olumsuzluklar nedeniyle Kurban Bayramı’nı da içe sindirmede güçlük yaşadıklarını ifade etti

A+A-Cumhuriuyetçi Türk Partisi-Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğülu, ülkedeki olumsuzluklar nedeniyle Kurban Bayramı’nı da içe sindirmede güçlük yaşadıklarını ifade etti.
CTP-BG Geenl Başkanı Özkan Yorgancıoğlu yayımladığı bayram mesajında, “Siyasetin öznesi olması gereken insanımız iktidarın kirli hesaplaşmaları arasında ezilirken, mazbatalar yüzünden vatandaşımız hapis yatarken, çöp dolu sokaklarla karşıladığımız bu bayramı da içimize sindirmekte güçlük çekmekteyiz. Her şeye rağmen Kurban Bayramı’nın tüm halkımıza hayırlı olmasını dilerken Kıbrıs’ta ve dünyada barışa ulaşacağımız nice bayramlar dileriz” dedi.
Bayramların; dostlukların, kardeşliklerin geliştirilmesi ve kırgınlıkları ortadan kaldırması adına vesile olması dileğinde bulunan Yorgancıoğlu, “UBP’nin yarattığı ekonomik ve sosyal koşullar” nedeniyle insanların bu bayramı da buruk geçireceklerini, aile büyüklerinin çocuklarının yüzünü güldürmede geçmiş yıllardan farklı olarak sıkıntı yaşayacakları yönünde ciddi endişe taşıdıklarını kaydetti.

Bu haber toplam 458 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler