1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BRT’DE KANLI HUZURSUZLUĞU
BRT’DE KANLI HUZURSUZLUĞU

BRT’DE KANLI HUZURSUZLUĞU

BRT çalışanlarının BRT Müdürü Özer Kanlı’dan şikâyetleri artarak devam ediyor. Uzun süredir kurumdaki huzursuzluğun daha da büyüdüğü ve artık dayanılmaz bir boyut aldığı ifade ediliyor. Özer Kanlı hakkında çalışanların çeşitli şikâyetleri olduğu an

A+A-

 

BRT çalışanlarının BRT Müdürü Özer Kanlı’dan şikâyetleri artarak devam ediyor. Uzun süredir kurumdaki huzursuzluğun daha da büyüdüğü ve artık dayanılmaz bir boyut aldığı ifade ediliyor.

Özer Kanlı hakkında çalışanların çeşitli şikâyetleri olduğu ancak bu şikâyet veya sorunların iletileceği bir makam bulunmadığı iddia edilirken BRT Müdürü Özer Kanlı’nın çalışanlara karşı despot bir tutum sergilediği ve artık küfürlü konuşmalarına sık sık rastlandığı da öne sürülüyor.

KURUM ZARARA SOKULUYOR

Ağıza alınmaz küfürlerle çalışanlara hitap eden ve agresif tavır sergileyen Özer Kanlı’nın BRT’deki konumunu güçlendirmek için bazı çalışanları pasif hale getirdiği, böylelikle çalışanın işini engellediği ve Kurum’u da zarara soktuğu iddia edilen konular arasında yer alıyor.

KAPILAR KİLİTLENDİ

Öte yandan BRT Müdürü Kanlı’nın çalışanın Kurum’a giriş-çıkışını önlemek için kapıları kilitlediği de öne sürülüyor. Kapıda görevlendirilen nöbetçi, personelin çıkışına Özer Kanlı’nın direktifiyle izin veriyor. Özer Kanlı’nın uzun bir süre BRT’ye hiç uğramadan maaş aldığını hatırlatan personel, şimdiki uygulamanın komik ve aynı zamanda gerilimi artıran bir uygulama olduğunu belirtiyorlar.

“UBP KURULTAYI İÇİN ÇALIŞIYOR”

Kasım ayında yapılması planlanan UBP Kurultayı için de Özer Kanlı’nın BRT içinde çalışmalar yaptığını öne süren kaynaklar, İrsen Küçük taraftarlarını da BRT içinde pasif duruma getirerek İrsen Küçük’ün Kurultay’da zayıf kalması için uğraştığını öne sürüyorlar.

UBP’li olan Kanlı’nın UBP Kurultayı’na yönelik UBP’li çalışanlar üzerinde de baskı kurmaya çalışması ve başka bir huzursuzluk yaratması da kendisinin UBP içindeki ayrıcalıklı ve güçlü konumunu daha da artırmaya yönelik manevraları olarak algılanıyor.     

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1178 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler