1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BRAVO İBRAHİM!
BRAVO İBRAHİM!

BRAVO İBRAHİM!

“O Ses Türkiye” müzik yarışmasının dün gece yapılan final gecesinde Kıbrıslı Türk İbrahim Şevki, Oğuz Berkay Fidan’nın ardından yarışmayı ikinci tamamladı.

A+A-

 

Türkiye’de yayın yapan Show TV’de yayınlanan “O Ses Türkiye” müzik yarışmasının dün gece yapılan final gecesinde Kıbrıslı Türk İbrahim Şevki, Oğuz Berkay Fidan’nın ardından yarışmayı ikinci tamamladı.

Dört yarışmacının yarıştığı final gecesinde son tura Oğuz Berkay Fidan ile son tura kalan İbrahim Şevki, yarışma boyunca kendisine gösterilen destek nedeniyle çok mutlu olduğunu ve çok duygulandığını söyledi.

Final gecesinin ilk turunda Mustafa Sandal ile birlikte, yine Sandal’ın “Denize Doğru” isimli şarkısına düet yapan İbrahim Şevki, hemen ardından müziğini Paco De Lucia, sözlerini ise Sezen Aksu’nun yazdığı “Tuana” isimli parçayı seslendirerek performansıyla stüdyodaki seyircilerden büyük alkış aldı.

İkinci ilk turun sonunda Bihter Erkmen elenirken, ikinci tura Fatma İşcan, Oğuz Berkay Fidan ve İbrahim Şevki kaldı. İkinci turda İbrahim Şevki, Celine Dion’un “My Heart Will Go On” isimli parçasını seslendirdi ve final turuna kalmayı başardı.

İbrahim Şevki, final turunda ise Bruno Mars’ın “Granade” isimli parçasını seslendirdi. Olağanüstü yorumu ve parçalara kattığı duygu ile stüdyodaki izleyicilerden büyük alkış ve tezahürat alan İbrahim Şevki, yarışma boyunca sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki takipçilerinden de büyük destek aldı.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1173 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler