1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BOZAT: PARAYI VEREN YÖNETİR
BOZAT: PARAYI VEREN YÖNETİR

BOZAT: PARAYI VEREN YÖNETİR

Yeni Kıbrıs Partisi (YKP) yetkilileri parti içi değişiklikleri aktarmak ve kurultay kararlarını anlatmak için başlattığı ziyaretler çerçevesinde, Belediye Emekçileri Sendikası’nı (BES) ziyaret etti. Ziyarette konuşan BES Başkanı Savaş Bozat, bele

A+A-

 

Yeni Kıbrıs Partisi (YKP) yetkilileri parti içi değişiklikleri aktarmak ve kurultay kararlarını anlatmak için başlattığı ziyaretler çerçevesinde, Belediye Emekçileri Sendikası’nı (BES) ziyaret etti.

Ziyarette konuşan BES Başkanı Savaş Bozat,  belediyede yaşananların var olan sistemin çürümüşlüğüne örnek teşkil edebileceğini söyledi. Bozat, tüm yaşananların idare edenlerin iradesi dışında alınan kararların sonucunda ortaya çıktığını savundu.

Devleti de belediye gibi parayı verenlerin idare ettiğini söyleyen Bozat, LTB’nin son ödemelerinin hükümet tarafından yapıldığını, bu parayı da 10 bakanlığın her birinden 500 bin TL toplayarak başardığını söyledi.

Bir önceki ödemelerin de 13. maaşlardan yapıldığını dile getiren Bozat, “Ekonomik gücü elinde tutan yönetir. Bu şartlarda ülkeyi elçilik, belediyeyi de hükümet yönetiyor” dedi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1082 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler