1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Bostancı geçiş noktasında av tüfeği ile yakalandı
Bostancı geçiş noktasında av tüfeği ile yakalandı

Bostancı geçiş noktasında av tüfeği ile yakalandı

Bostancı Sınır Kapısı’nda, Kıbrıs'ın kuzeyine giriş yapan Güney Kıbrıs’ta sakin G.M.’nin (E-24) kullanımındaki araçta yapılan aramada, bir adet av tüfeği ve av tüfeğine ait 13 adet fişek bulundu.

A+A-

Bostancı Geçiş noktasında Kıbrıs'ın kuzeyine giriş yapan Güney Kıbrıs’ta sakin G.M.’nin (E-24) kullanımındaki araçta yapılan aramada, bir adet av tüfeği ve av tüfeğine ait 13 adet fişek bulundu.

Polis Basın Bülteni’ne göre, G.M. tutuklandı.


HIRSIZLIK

Gazimağusa’da faaliyet gösteren bir alış veriş merkezi içerisinde bulunan mağazadan bir adet şort çalınmasıyla ilgili M.R. (E-35) tutuklandı.

Akdoğan’da faaliyet gösteren “Çardaklar Kaporta” isimli iş yerine tamir için bırakılan,   iki ayrı araç içerisinde muhtelif markalarda güneş gözlüğü ve parfümleri çalındı. Nisan-Eylül ayları arasında gerçekleşen olayla ilgili ileri soruşturmada  M.O.S.M. (E-49) zanlı olarak tutuklandı.


GİRNE LİMANI’NDA 30 KİLOGRAM  NARGİLE TÜTÜNÜ ELE GEÇİRİLDİ

Girne Turizm Limanı’nda, Gümrük ve Rüsumat Dairesi yetkilileri ve polis tarafından gerçekleştirilen ortak operasyon sonucu, M.K.’nin (E-34) tasarrufuna gümrüğe beyan edilmeyen  30 kg ağırlığında nargile tütünü bulunarak emare alındı.  M.K  hakkında yasal işlem başlatıldı.


KONUTA GİRDİ BİR ŞEY ÇALMADI

Lefkoşa’da Akile Neriman Münür'e ait ikametgahın camını kırıp hasara uğrattıktan sonra içeri giren  H.A. (E-23), herhangi bir şey almadan çıktı.  H.A tutuklandı.

Bu haber toplam 2007 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler