1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BOLKAN, HEDEFİ GÖSTERDİ
BOLKAN, HEDEFİ GÖSTERDİ

BOLKAN, HEDEFİ GÖSTERDİ

Küçük Kaymaklı’da hafta sonu oynanan Düzkaya maçında alınan beraberliğin ardından teknik direktör Mustafa Borataş’ın görevine son verilerek göreve Mehmet Bolkan ve yardımcısı Celal Keleş getirildi. Geçtiğimiz gün kulüp binasında takım ile bir

A+A-

 

 

Küçük Kaymaklı’da hafta sonu oynanan Düzkaya maçında alınan beraberliğin ardından teknik direktör Mustafa Borataş’ın görevine son verilerek göreve Mehmet Bolkan ve yardımcısı Celal Keleş getirildi.

Geçtiğimiz gün kulüp binasında takım ile bir tanışma toplantısını gerçekleştiren Mehmet Bolkan, dün takımın başında ilk antrenmanına çıktı.

 

DÜN ÇİFT ANTRENMAN

Günü çift idman ile geçiren Küçük Kaymaklı, sabah 08.00’de sekiz futbolcunun katılımı ile bir antrenman yaptı. Öğleden sonra Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda bir antrenman daha gerçekleştiren Küçük Kaymaklı hafta sonu oynayacağı Göçmenköy maçı hazırlıklarına başlamış oldu.

Öğleden sonra gerçekleşen antrenmanın başında teknik direktör Mehmet Bolkan futbolculara kısa bir konuşma yaptı. Konuşmada futbolculara tek tek hitap eden Bolkan, takımın var olan potansiyeline değindi, başarılı olmamak için hiçbir nedenin olmadığını vurguladı. Konuşmanın ardından takım yenileme antrenmanı gerçekleştirdi. Kaymaklı’nın dün yapılan antrenmanına sakatlığı bulunan Hüseyin Adal, asker olan Çağrı Kıral katılmazken, bir diğer sakat futbolcu Mehmet Kaygısız antrenmanı saha kenarında seyretti. Düzkaya maçında aldığı darbe sonrası sakatlanan Kaygısız’ın çarşamba günü tek başına bir antrenman gerçekleştirileceği belirtildi.

 

GÖÇMENKÖY HAZIRLIKLARI

Küçük Kaymaklı bugün 14.30’da yapacağı çabukluk ve oyunlara yönelik antrenman ile Göçmenköy maçı hazırlıklarını sürdürecek. Perşembe günü yapılacak taktik ağırlıklı son antrenman ile bu maçın hazırlıklarını tamamlayacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 855 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler