1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BÖLGESEL DARTS LİGLERİNE DEVAM EDİLDİ
BÖLGESEL DARTS LİGLERİNE DEVAM EDİLDİ

BÖLGESEL DARTS LİGLERİNE DEVAM EDİLDİ

Üç bölgede toplam 14 karşılaşmanın oynandığı gecede, Mesarya bölgesinde Vadili Belediyesi Lefkoşa’da Girne Halkevi ve Güzelyurt bölgesinde Aygün Giyim takımları lider olarak yollarına devam ettiler

A+A-

 

 

“2011-2012 Efes Dark Ligleri”ne pazartesi akşamı oynanan karşılaşmalarla devam edildi. Üç bölgede toplam 14 karşılaşmanın oynandığı gecede, Mesarya bölgesinde Vadili Belediyesi Lefkoşa’da Girne Halkevi ve Güzelyurt bölgesinde Aygün Giyim takımları lider olarak yollarına devam ettiler.

Mesarya bölgesi Efes Dark Ligi üçüncü hafta karşılaşması için sahaya çıkan Vadili Belediyesi ve İnönü Çiftçiler Birliği Darts takımları arasındaki karşılaşmadan Vadili Belediyesi 10-6 sahadan galip ayrılarak bu haftayı 9 puanla lider kapattı. Mesarya bölgesi bir diğer güçlü takımı Minareliköy Spor Kulübü evinde karşılaştığı Mormenekşe Kültür ve Sanat Derneği karşısında 11-5 galip gelerek Vadili Belediyesi ile aynı puana ulaşarak averajla ikinci sıraya yerleşti.

 

LEFKOŞA’DA GİRNE HALK EVİ LİDER

Toplam beş karşılaşmanın gerçekleştiği Lefkoşa Bölgesi liginde Ligin güçlü ve tecrübeli takımlarından Girne Halkevi deplasmanda karşılaştığı Dağyolu Spor Kulübü ile oynadığı üçüncü karşılaşmadan da 10-6 galibiyet elde ederek puanını dokuza çıkarttı ve Efes Dark Ligi Lefkoşa bölgesinde lider duruma yükseldi. Ligin bir diğer kayıpsız takımı Göçmenköy Taşkınköy Kültür Derneği Lapta Türk Birliği’ne konuk oldu ve karşılaşmadan 10-6 galip gelmesini bildi.

 

GÜZELYURT’TA AYGÜN GİYİM PUAN KAYBETTİ

Efes Dark Güzelyurt bölgesinde oynanan üç karşılaşmadan da lider Aygün Giyim ve gençlerden kurulu Lefke Avrupa Üniversitesi takımları 8-8 berabere kalırken, Aygün Giyim dört hafta sonunda elde ettiği 10 puanla liderlik yerini korumuş oldu. Aygün Giyim Spor Derneği takımının en yakın takipçisi Şahinler Avcılık Atıcılık evinde karşılaştığı Akçay Spor Kulübü karşısında rahat bir oyun sergileyerek sahadan 15-1 galip ayrılmasını bildi. Aldığı bu galibiyetle puanını 9’a çıkaran Şahinler Avcılık Atıcılık Derneği Aygün Giyim Spor Derneği’nin ardından ikinci duruma yükseldi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 697 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler