1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Boğazını kesti, ağır yaraladı
Boğazını kesti, ağır yaraladı

Boğazını kesti, ağır yaraladı

Girne’de bir doğum günü partisinde aralarında geçmişe dair husumet bulunan M. W. ile J. M. N. arasında tartışma çıktı.

A+A-

Girne’de bir doğum günü partisinde aralarında geçmişe dair husumet bulunan M. W. ile J. M. N. arasında tartışma çıktı. Zanlı M. W., J. M. N.’yu çene ve boğazının alt kısmından keserek ağır şekilde yaraladı. Olayın ardından tutuklanan zanlı M. W. dün teminata bağlanmak üzere mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren Girne Adli Şube’de görevli polis çavuşu Tufan Yoncacı, olayın dün akşam saat 23.30 sıralarında meydana geldiğini, zanlı M. W.’nin bir doğum günü partisi için misafir olarak bulunduğu daire içerisinde aralarında geçmişe dair husumet bulunan J. M. N. ile tartıştığını söyledi. Polis, çıkan tartışma sonucunda zanlının, kırık bira şişesi ile J. M. N.’yi çene ve boğazının alt kısmından keserek ağır şekilde yaraladığını belirtti. Olayın ardından zanlının tutuklandığını kaydeden polis, J. M. N.’nin de, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesine kaldırıldığını, yapılan tedavisinin ardından cerrahi servisinde müşahede altına alındığını belirtti. Polis çavuşu Yoncacı mesele ile ilgili olarak zanlının gönüllü ifade verdiğini ve birçok görgü tanığının da ifadesi alındığını belirterek zanlı aleyhinde başlatılan soruşturmanın tamamlandığını ve mahkemenin uygun göreceği bir teminata bağlanmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Meltem Dündar zanlının ileride görüşülecek davasında hazır olmasını sağlamak maksadı ile 2 ayı geçmeyecek şekilde hükümsüz tutuklu olarak cezaevinde beklemesine emir verdi.

 

Bu haber toplam 787 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler