1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BOĞAZİÇİ SIKI ÇALIŞIYOR
BOĞAZİÇİ SIKI ÇALIŞIYOR

BOĞAZİÇİ SIKI ÇALIŞIYOR

Yeni Boğaziçi Doğan Spor yeni sezon hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Boğaziçi’nin hedefi geçen yıl yaşanan sıkıntıları bu sezon yaşamamak.

A+A-

 

 

Telsim Birinci Lig ekibi Yeni Boğaziçi Doğan Spor yeni sezon hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Boğaziçi’nin hedefi geçen yıl yaşanan sıkıntıları bu sezon yaşamamak.

Yeni Boğaziçi futbol takımı antrenör Kılıçali Kahraman nezaretinde sürdürüyor. Boğaziçinde yeni sezon için tüm hesaplar geçen sezon yaşanan sıkıntıların yaşanmaması üzerine yapılıyor. Kulüp Başkanı İshak Ertem bu sezon işlere erken başladıklarını, kulübe maddi katkı yapabilmek için balo düzenlediklerini, Pulya Festivali süresince tombala çekilişi yaptıklarını söyledi. Ertem, futbol takımı içerisindeki uyumun çok iyi olduğunu ve bu sezondan oldukça ümitli olduklarını belirtti.

Başkan Ertem, şu anki en büyük sıkıntılarının futbol sahasının bu hafta çimlenmesi için ekilecek olmasını gösterdi. Başkan futbol sahasına yaklaşık 1 ay süre ile giremeyecek olmaları nedeniyle antrenman yapacak saha aradıklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 433 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler