1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BİSİKLETÇİLERİMİZ DÖRDÜNCÜ OLDU
BİSİKLETÇİLERİMİZ DÖRDÜNCÜ OLDU

BİSİKLETÇİLERİMİZ DÖRDÜNCÜ OLDU

KKTC Bisiklet Federasyonu Kafilesi, Türkiye’nin bisiklet markası Salcano’nun ana sponsorluğunda düzenlenen Salcano MTB Cup Serisi’nin 5’inci ayağında yarıştı. Kardeşlik Projesi adı altında, 2 kıta ve 4 ülkede gerçekleştirilen yarı

A+A-

 

 

 

 

Gençler Kategorisi’nde Arda Alibaba ve Masterler Kategorisi’nde Hüseyin Esengin 4’üncü olarak KKTC Bisiklet Kafilesi’nde en iyi derecelerimizi elde etti

 

KKTC Bisiklet Federasyonu Kafilesi, Türkiye’nin bisiklet markası Salcano’nun ana sponsorluğunda düzenlenen Salcano MTB Cup Serisi’nin 5’inci ayağında yarıştı.

Kardeşlik Projesi adı altında, 2 kıta ve 4 ülkede gerçekleştirilen yarış serisinin 5’inci ayağında 10 ülkeden 100’ü aşkın sporcu mücadele etti.

Kafile başkanlığını Güner Burgul, antrenörlüğünü Zihni Üney’in yaptığı KKTC Bisiklet Milli Takımı’nda, Gençler Kategorisi’nde Arda Alibaba ve Masterler Kategorisi’nde Hüseyin Esengin 4’üncü olarak en iyi derecelerimizi elde ettiler.

KKTC sporcularının kategorilerine göre elde ettiği dereceler şöyle: Büyükler Kategorisi’nde Mehmet Sevinç 16’ncı; Genler Kategorisi’nde Arda Alibaba 4’üncü, Hüseyin Topal 6’ncı; Yıldızlar Kategorisi’nde Soner Akbaş 5’inci, Günday İnançoglu 13’üncü ve Masterler Kategorisi’nde Hüseyin Esengin 4’üncü oldular.

Yarışmada başarılı olan sporculara ödülleri saat 15:00'de yarışın tamamlanmasının ardından düzenlenen törenle verildi.

 

6’NCI YARIŞ KARADAĞ’DA

 

Salcano MTB Cup Serisi Türkiye, Bosna Hersek, Karadağ ve Sırbistan olmak üzere 4 ülkede 13 etaptan oluşacak. Serinin 6’ncı Ayağı 11 Mayıs'ta Karadağ'ın Akova şehrinde; 7’nci Ayağı ise 13 Mayıs'ta Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da gerçekleştirilecek.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 576 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler