1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BİSİKLETÇİLER İSTANBUL’DA YARIŞTI
BİSİKLETÇİLER İSTANBUL’DA YARIŞTI

BİSİKLETÇİLER İSTANBUL’DA YARIŞTI

KKTC Bisiklet Milli Takımı 4-7 Mayıs 2012 tarihleri arasında yapılan Uluslarası Arnavutköy-İstanbul dağ bisikleti yarışlarına katıldı.

A+A-

 

 

KKTC Bisiklet Milli Takımı 4-7 Mayıs 2012  tarihleri  arasında yapılan  Uluslarası  Arnavutköy-İstanbul  dağ bisikleti yarışlarına katıldı. Aralarında  Hollanda, Danımarka, İspanya, Rusya gibi  güçlü ülkelerin de bulunduğu toplamda 19 ülke bisikletçileri kıyasıya yarıştı. Yarışları önemli kılan bir başka özellik ise alınacak neticelerin 2012 Londra Olimpiyatları için puan sağlayacak olması oldu. Yarışmalar sonucunda Elit kategorisinde mücadele eden Mehmet Sevinç 162ncı olurken, gençler kategorisinde yarışan bisikletçilerimizden Arda Alibaba 4’üncü, Hüseyin Topal 6’ncı oldu. Yıldızlar kategorisinde yarışan Soner Akbaş 5’inci, Günday İnançoğlu 16’ncı olurken, Master kategorisinde yarışan Hüseyin Esengin 4’ncü oldu. Milli takım dün yurda döndü.

 

OKUL YARIŞLARI BUGÜN

KKTC Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile KKTC Bisiklet Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği ilkokul, ortaokul ve lise yol bisiklet yarışları bugün Cemsa tesislerinde yapılacak.

Bu haber toplam 471 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler