1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BİRİNCİLİK MUSTAFA BEHLÜL’ÜN
BİRİNCİLİK MUSTAFA BEHLÜL’ÜN

BİRİNCİLİK MUSTAFA BEHLÜL’ÜN

Hasan Şakir Amca Anı Darts Turnuvası tamamlandı

A+A-

 

 

 

 

Kuzey Kıbrıs Darts Birliği (KKDB) yeni başkanı Osman Amca, gençlerden oluşturduğu çalışkan ve dinamik yönetim kurulu kadrosu ile darts faaliyetlerini aralıksız hız kesmeden sürdürüyor. Hem lig hem de özel turnuvaların programları doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren KKDB, geçtiğimiz akşam da bu sezon 5’nci anı turnuvasını gerçekleştirdi.

Merhum Hasan Şakir Amca adına düzenlenen turnuvada çekişme ve heyecan üst seviyede idi. Anı turnuvasının yarı final ilk karşılaşmasında Mustafa Behlül rakibi Hüseyin Öksüzoğulları’nı eleyerek finale kalırken bir diğer yarı final karşılaşmasında ise Bora Hacı rakibi KKDB Başkanı Osman Amca’yı geçerek adını finale yazdırdı.

Final karşılaşmasında rahat ve üstün bir oyun çıkaran Mustafa Behlül rakibi Bora Hacı’yı yenerek anı turnuvasının birinciliğini elde etti. Turnuvanın ikincisi Bora Hacı olurken üçüncülüğü de KKDB Başkanı Osman Amca elde etti.

Turnuvanın sonunda düzenlen ödül töreninde dereceye giren sporculara kupalarını merhum Hasan Şakir Amca’nın kardeşleri ve oğulları verdi.

 

Turnuvanın özel ödülleri ise şöyle oluştu;

En yüksek sayı atan- Hüseyin Öksüzoğulları (180)

En yüksek sayıdan bitiren- Ahmet Damdelen (105)

En az dartstan bitiren- Hüseyin Öksüzoğulları (19 darts)

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 494 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler