1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BİRİNCİ GÜVEN
BİRİNCİ GÜVEN

BİRİNCİ GÜVEN

KKDF'nin organize ettiği ve ülkemiz Genç Milli takımının seçileceği turnuvaların 6’ncı ayağı Sütlüce Spor Kulübü’nde oynandı.

A+A-

 

 

Kuzey Kıbrıs Darts Federsyonu’nun (KKDF) organize ettiği ve ülkemiz Genç Milli takımının seçileceği turnuvaların 6’ncı ayağı Sütlüce Spor Kulübü’nde oynandı.

Sıralamada Lider durumda bulunan Kerim Güven ve son haftaların formunda oyuncusu  Mustafa Koloz final maçında karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen final maçında Güven, sahadan 3-2 galip ayrılarak birinciliği elde ederken, liderliğini de korumuş oldu.

Mustafa Koloz’un ikinci geldiği turnuvada Ercem Özkılıçlar üçüncülüğü aldı.

180 sayı atan Kerim Güven En Yüksek Sayı Atma ödülünü kazanırken, Ercem Özkılıçlar 102 sayıdan bitirdiği oyunla En Yüksek Sayıdan Bitirme ödülünü ve 18 Dartsta bitirdiği oyunla En Az Dartsta Bitirme ödülünün sahibi oldu.

Turnuvada dereceye girenlere ödülleri KKDF Merkez Hakem Komisyonu Başkanı Musa Altuntaş ve Mesarya Darts Birliği Başkanı Şevki Gunna tarafından verildi.

 

GENÇ MİLLİLERİMİZ TC GENÇ MİLLİLERİ İLE KARŞILAŞIYOR

Malpas Hotel’de 25-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Türkiye Ferdi Darts Sampiyonası öncesinde KKTC -TC Genç Darts Milli takımları karşı karşıya geliyor.

KKTC Genç Milli Darts takımını, Gençler ferdi sıralamada oluşacak ilk dört sporcu temsil edecek. Bu bağlamda 14 Nisan’da yapılacak KKDF Puanlı Ferdi Gençler turnuvasından sonra Ferdi sıralamadaki ilk dört sporcu milli takıma seçilecek.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 475 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler