1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BİRİNCİ: ESENTEPELİ GENÇLERLE YÜRÜYORUZ
BİRİNCİ: ESENTEPELİ GENÇLERLE YÜRÜYORUZ

BİRİNCİ: ESENTEPELİ GENÇLERLE YÜRÜYORUZ

Bu sezon inişli-çıkışlı bir grafik çizerek, oynadığı 10 maçta topladığı 16 puan ile Telsim Birinci Ligi’nde gol farkıyla üçüncü sıraya yükselen Esentepe, iki sezon önce düştüğü Süper Lig’e yeniden göz kırpıyor

A+A-

 

 

 

Esentepe Kulübü Başkanı Hasan Birinci, tamamen Esentepeli futbolculardan ve teknik heyetten kurulu futbol takımını yalnızca bu yıl değil, gelecek sezonların da başarılı takımını yaratmanın en büyük hedefleri olduğunu belirterek, hafta sonu lider Gençlik Gücü ile oynayacakları maçı da kazanacaklarını iddia etti

 

Necmi BELGE

 

Bu sezon inişli-çıkışlı bir grafik çizerek, oynadığı 10 maçta topladığı 16 puan ile Telsim Birinci Ligi’nde gol farkıyla üçüncü sıraya yükselen Esentepe, iki sezon önce düştüğü Süper Lig’e yeniden göz kırpıyor.

Esentepe’nin, deplasmanda kazandığı Görneç maçı ile yakaladığı ivmeyi devam ettirmeyi ve gelecek galibiyetler ile bir çıkış yakalamayı hedeflediğini dile getiren Esentepe’nin efsanevi başkanı Hasan Birinci takımı ile ilgili olarak YENİDÜZEN’e konutu.

 

“ESENTEPELİ GENÇLERLE YÜRÜYORUZ

 

Başkan Birinci, tamamen Esentepeli futbolculardan ve teknik heyetten kurulu futbol takımını yalnızca bu yıl değil, gelecek sezonların da başarılı takımını yaratmanın en büyük hedefleri olduğunu ve hedeflerinin ilk altı olduğunu söyledi.

Her geçen gün, gençlerin daha da güzel futbol oynadıklarını görmenin kendilerini mutlu ettiğini dile getiren Birinci, takımımızın inişi-çıkışlı olmasının sebebinin ise tamamen genç bir kadro ve tecrübesiz olmalarından dolayı olduğunun altını çizdi.

 

“GENÇLİK GÜCÜ’NÜ YENECEĞİZ”

 

Bu hafta kendi yerimizde oynayacakları lider Gençlik Gücü ile olan maçlarını kazanmak istediklerini dile getiren Birinci, Gençlik Gücü’nün kendilerine her zaman ters gelen bir rakip olduğunu iddia etti.

Aras, Ali Okan ve Vurkan gibi as oyuncularından eksik olarak, Gençlik Gücü maçına çıkacaklarını açıklayan başkan Birinci, ancak bunların kendileri  için mazeret  olmadığını belirtti.

Başkan Birinci son olarak Gençlik Gücü maçına üç puan almak için sahaya çıkacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 703 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler