1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. “Biri taciz etti, diğeri gözcülük yaptı” iddiası
“Biri taciz etti, diğeri gözcülük yaptı” iddiası

“Biri taciz etti, diğeri gözcülük yaptı” iddiası

Girne-Lefkoşa Anayolu üzerine faaliyet gösteren bir otelin tuvaletinde bir kadını taciz ettikleri öne sürülen İ.Ç. ve M.S. bugün Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

A+A-

Girne-Lefkoşa Anayolu üzerine faaliyet gösteren bir otelin tuvaletinde bir kadını taciz ettikleri öne sürülen İ.Ç. ve M.S. dün Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Polis, 14 Temmuz saat 20.30 sıralarında Girne-Lefkoşa Anayolu üzerine faaliyet gösteren bir otelin araç park yerinin yanında bulunan bayan, erkek ve lavabo kısımlarını kapsayan oda içerisinde zanlı İ.Ç’nin ve M.S.’nin kadınlar tuvaletinde bulunan kadına temizlik yapacaklarını söyleyip,  çıkmasını sağlayıp, taciz ettiklerini söyledi.

Polis, İ.Ç’nin söz konusu kadını belinden tutup kendisine doğru çektikten sonra boynundan öptüğünü söyledi.

Kadının zanlıyı itip kurtulduktan sonra polise şikayette bulunduğunu kaydeden polis, şikayetçi kadının ifadesinde zanlı i.Ç’nin kendisini taciz ederken, M.S.’nin de gözcülük yaptığını söylediğini aktardı.

Polis, olay yerinde yapılan soruşturmada kadının tuvaletten koşarak çıktığına, iki erkek şahsın peşinden gittiklerine dair tanık ifadeler olduğunu kaydetti.

Mesele ile ilgili soruşturmanın devam ettiğini kaydeden polis, zanlıların 3 gün tutuklu kalmasını talep etti. Mahkeme talebi kabul etti. (Evrim Kamalı)

Bu haber toplam 1765 defa okunmuştur
Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler