1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BİR USTA BİR MEMLEKET!!... İŞTE 'UÇUYORUZ'
BİR USTA BİR MEMLEKET!!... İŞTE UÇUYORUZ

BİR USTA BİR MEMLEKET!!... İŞTE 'UÇUYORUZ'

Bir okurumuz İngiltere’den Kuzey Kıbrıs’a gelebilmek için havaalanında yaşadığı sıkıntıları yenidüzen.com ile paylaştı.

A+A-

 

Başbakan,Turizm Bakanı ve Maliye Bakanı’nın kulaklari çınlasın!! uçuyoruz dedikleri bu mu yoksa!!

Bir okurumuz İngiltere’den Kuzey Kıbrıs’a gelebilmek için havaalanında yaşadığı sıkıntıları yenidüzen.com ile paylaştı.

Türk Hava Yolları’nın yabancı check-in personeli erken kapatınca, Birmingham Hava Alanı’na uçuştan 50 dakika önce giden işadamı Burhan Osman tüm ısrarlarina rağmen uçurulmadı.. üstelik halini anlatacak bir makam dahi bulamadi..


Osman, “bana ille de bu gün uçmak istiyorsam, Londra’dan uçabileceğimi, ancak oraya gidiş masraflarimi kendimin karşılamam ve üstelik de 74 pound da ekstra ödemem gerektiği söylendi, yani Ercan’a bir uçuş için 700 pound’a yakın bir para ödemeniz gerekiyor’’dedi..

“Pazar gün düğünümüz olmasa hiç gitmiyeceğim” diye sitem eden Burhan Osman söyle devam etti; “şimdiye kadar Türk uçaklarından başka uçak kullanmamaya çok özen gösterdim ama, bunlar her şeyi çığırından çıkardi.. Biz dilenci miyiz?? ben de bir kere daha Türk uçaklari ile uçmayacağimi söyleyip, Eastmidland Airport’tan, Larnaka’ya sadece gidiş 93 pound’a bilet aldım.. Şimdi kimdir zararlı? yöneticilik bu mu?? yoksa KTHY’ni, bunları başımıza asmak için mi batırmışlar?? KKTC yöneticileri bıraksın, herkes kendi başının çaresine onlardan daha iyi bakar’’!!

 

Bu haber toplam 807 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler