1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'BİR UMUT DA SEN OL'
BİR UMUT DA SEN OL

'BİR UMUT DA SEN OL'

Türkmenköy Mehmet Ali Toker stadında, saat 19:30’da yapılacak olan etkinlikte; Grup Frekans, Arda Gündüz, Darpaça, İbrahim Özduran ve Bahar Gökhan sahne alacak.

A+A-Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencileri, lenf kanseriyle mücadele eden Sevim Pire ile Kanser Hastaları Yardım Derneği yararına, “Bir Umut da Sen Ol” adını verdikleri sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde konser ve kermes düzenliyor.

DAÜ’den yapılan açıklamaya göre, yarın, Türkmenköy Mehmet Ali Toker stadında, saat 19:30’da yapılacak olan etkinlikte; Grup Frekans, Arda Gündüz, Darpaça, İbrahim Özduran ve Bahar Gökhan sahne alacak.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, tüm halkın konsere davetli olduğu, konser biletlerinin 10 Türk Lirası’ndan satıldığı ve konser alanındaki stantlardan temin edilebileceği bildirildi.

Konserden elde edilen gelirin yarısı Sevim Pire’nin hesabına, yarısı da Kanser Hastaları Yardım Derneği’ne verilecek. Bilgi için, projeyi yürütenlerden Ali Batıhan’a 05338205064 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

 

 

 

Bu haber toplam 561 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler