1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BİR KAZANIN ARDINDAN YAŞANAN DRAM
BİR KAZANIN ARDINDAN YAŞANAN DRAM

BİR KAZANIN ARDINDAN YAŞANAN DRAM

Kanayan yara ‘trafik kazaları’, aldığı onlarca canın yanı sıra, tüm hayatı değiştirecek yaralanmalara da neden oluyor. Yaklaşık 3 yıl önce bir sabah motoruyla bahçesine giderken, alkollü sürücünün aracının altında kalan Ramadan Emirhoca, geçi

A+A-

Kanayan yara ‘trafik kazaları’, aldığı onlarca canın yanı sıra, tüm hayatı değiştirecek yaralanmalara da neden oluyor.

Yaklaşık 3 yıl önce bir sabah motoruyla bahçesine giderken, alkollü sürücünün aracının altında kalan Ramadan Emirhoca, geçirdiği onlarca ameliyatın rağmen hayatını halen yatağa bağlı sürdürüyor.

Emirhoca ailesi, bir kazayla değişen hayatlarında maddi ve manevi kayıplarının çok büyük olduğuna dikkat çekerken, kendi suçuyla birini yatağa bağlayan şoförün duyarsızlığına da isyan ediyor…

 

ALKOLLÜYDÜ…

 

30 Nisan 2009 tarihinde, sabah saat 6 sıralarında meydana gelen kazada, Star Kıbrıs Gazetesi çalışanı Yasin Sarı, alkollü bir şekilde kullandığı iş yerine ait araçla, o sırada motoruyla bahçesine giden Ramadan Emirhoca’ya çarparak savrulmasına neden olmuştu.

Ramadan Emirhoca’nın çarpma sonucu iki bacağında da ciddi şekilde yaralanmalar meydana gelirken, alkollü sürücü Yasin Sarı ise tutuklanmıştı. Mahkemenin bin 500 TL para cezasına çarptırdığı Yasin Sari bugün hayatına devam ederken, hiç suçu olmadığı halde kazada yaralanan Ramadan Emirhoca’nın çilesi sürüyor.

 

HABERİN AYRINTILARI BUGÜN YENİDÜZEN’DE

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2184 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler