1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BİR GÜNDE BEŞ AYRI YANGIN
BİR GÜNDE BEŞ AYRI YANGIN

BİR GÜNDE BEŞ AYRI YANGIN

Ülkenin çeşitli yerlerinde önceki gün çıkan 5 yangın, hasara yol açtı

A+A-

 

 

Ülkenin çeşitli yerlerinde önceki gün çıkan 5 yangın, hasara yol açtı. Polis bültenine göre, Girne’de önceki gün saat 14.30 sıralarında, Fatma Şermin Çeliktaşlılar’a ait evin yardımcı mutfağında pişirilen yemeğin gazocağı üzerinde unutulması sonucu yangın çıktı. Yangın sonucu mutfaktaki gaz ocağı, çamaşır makinesi ve muhtelif mutfak eşyaları tamamen yandı.

 

MEHMETÇİK’TE YANGIN

Mehmetçik’de önceki gün saat 11.00 sıralarında, Hale diye bilinen mevkide, asfalt yol kenarında tespit edilemeyen bir sebepten dolayı yangın meydana geldi. Yangın sonucu bir şahsa ait arazideki 12 zeytin ve 4 harnup ağacı kısmen yandı.

 

HARNUP AĞAÇLARI YANDI

Mehmetçik- Çayırova anayolunun 2-3. kilometreleri arasında önceki gün saat 11.00 sıralarında tespit edilemeyen sebepten dolayı çıkan yangında, bir kişiye ait arazideki 7 harnup ağacı tamamen; 14 harnup ağacı ve 3 zeytin ağacı ise kısmen yandı.

 

BOĞAZİÇİ’NDE 95 DÖNÜM ARAZİ YANDI

Boğaziçi-Kuzucuk toprak yolu üzerinde önceki dün tespit edilemeyen bir sebepten dolayı çıkan yangın sonucu bir şahsa ait arazi içerisinde 1 zeytin ve 2 alıç ağacı kısmen; 100 metre uzunluğundaki plastik su borusu ve 95 dönümlük arazi içerisindeki kuru otlar ise tamamen yandı. Yangın söndürme çalışması sırasında Halil Güzler’e ait traktörün sol ön dingil kısmı da hasar gördü.

 

SANDALLAR’DA KIRIK CAM PARÇALARI YANGINA SEBEP OLDU

Sandallar köyünde önceki gün 13.00 sıralarında, eski deri fabrikasının doğusunda, güneş ışınlarının kırık cam parçalarında yansıması yüzünden çıkan yangın da hasarla sonuçlandı. Çıkan yangın sonucu 4 dönümlük arazi içerisindeki kuru otlarla iki şahsa ait 150 metre uzunluğunda, siyah plastik sulama borusu, 4 zeytin ağacı tamamen; 4 badem ağacı ve 1 incir ağacı ise kısmen yandı.

 

 

Bu haber toplam 682 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler