1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘BİR BAĞIŞ BİR HAYAT’
‘BİR BAĞIŞ BİR HAYAT’

‘BİR BAĞIŞ BİR HAYAT’

Home & Garden ile Kanser Hastalarına Yardım Derneği el ele

A+A-

 

 

Gazimağusa’nın alışverişteki yeni merkezi olan Home&Garden Hipermarket 14 Nisan tarihinden itibaren hizmet vermeye başlarken, sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçirdi.

‘Bir Bağış Bir Hayat’ adı verilen  sosyal sorumluluk projesinin Kanser Hastaları  yardım derneği ile el  ele 3 Haziran 2012 Pazar günü 08:00-22:00 saatleri arası Home & Garden Hipermarketin bahçesinde  düzenlenecek şölen ile ilk sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyor.

Home & Garden Genel Kordinatörü Handan Cıdık, Stand bedelinin 20 tl olduğunu ve bu gelirin Kanser hastaları yardım derneğine bağışlanacağının bilgisini verdi. Stantların Kıbrıs kültürüne ait Kıbrıs sandalyesi, elek,kamış sepet , koza işleri ,takı, konfeksiyon, ayakkabı, yiyecek-içecek,oyuncak.vb. çeşitli ürün grubunun  satışını  halkımızla buluşturacak olan ‘Bir Bağış Bir Hayat’ şölenine destek veren Group Off  The Record, Arda Gündüz, Didem Gerçek, O Ses N.K.L yarışmasının ilk üçüne giren yarışmacılar  ve Namık Kemal Lisesi Orkestrası Çağla ve  Grup Ultra Sound’un  konser vereceklerini açıkladı.

Gece sonunda yapılacak büyük ikramiyeli  tombala çekilişinin yanı sıra gün boyu çeşitli etkinlikler ve sürprizler olacağını belirten G.Koordinatör  tüm halkı ‘Bir Bağış Bir Hayat’ şölenine davet etti.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 527 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler