1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BİR AYLIK TAKİP, BAŞARIYLA SONUÇLANDI
BİR AYLIK TAKİP, BAŞARIYLA SONUÇLANDI

BİR AYLIK TAKİP, BAŞARIYLA SONUÇLANDI

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğüne bağlı polis ekiplerinin bir ay süren takibi sonuç verdi. Yüzlerce genci zehirleyebilecek miktarda 550 gram sentetik cannabinoid (bonzai) türü uyuşturucu ele geçirildi. Olayla ilgili 4 genç tutuklandı. Gazimağusa&

A+A-

 

 

 

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğüne bağlı polis ekiplerinin bir ay süren takibi sonuç verdi. Yüzlerce genci zehirleyebilecek miktarda 550 gram sentetik cannabinoid (bonzai) türü uyuşturucu ele geçirildi. Olayla ilgili 4 genç tutuklandı. Gazimağusa’da Mahkeme huzuruna çıkarılan Memiş Şengül (26), İsmayıl Şengül (23), Bulut Sarıdoğan (26) ve Hakan Bozkurt (26) isimli zanlılar aleyhine 3 er gün tutukluluk emri alındı.

 

BEYARMUDU SINIR KAPISINDA

Narkotik Polisinin bir aydır izini sürdüğü uyuşturucu takibi Beyarmudu sınır kapısında yapılan operasyonla başarı ile tamamlandı. Paşaköy’lü Memiş Şengül’ün kullanımındaki CG 350 plakalı salon araçta yapılan aramada bagajın altında bulunan yedek lastik içinde, 180 paket, üzerinde “Platinum” yazılı uyuşturucu madde ele geçirildi. Araç sürücüsü ve yanında bulunan İsmayıl Şengül tutuklandı. Olayın tahkikat sorumlusu Polis Memuru Müjdat Günay’ın mahkemede verdiği bilgiye göre, tutuklanan 2 zanlıdan yapılan soruşturmada, zanlıların, uyuşturucuları Bulut Sarıdoğan’ın talebi üzerine getirdikleri anlaşıldı ve Sarıdoğan ile birlikte olayla ilgisi olduğu ileri sürülen Hakan Bozkurt da tutuklandı. Memiş ve İsmayıl Şengül, suçlarını kabul etti. Soruşturmanın genişletilerek sürdüğü, yeni tutuklamaların beklendiği öğrenildi.

 

Ayrıntılar YENİDÜZEN’de

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1276 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler