1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BİNATLI – DTB MAÇI ERTELENDİ
BİNATLI – DTB MAÇI ERTELENDİ

BİNATLI – DTB MAÇI ERTELENDİ

Binatlı ile Doğan Türk Birliği arasında oynanması planlanan Daikin Kıbrıs Kupası 2’nci tur karşılaşması kötü zemin ve olumsuz hava koşulları nedeni ile 9’uncu dakikada ertelendi

A+A-

 

 

Binatlı ile Doğan Türk Birliği arasında oynanması planlanan Daikin Kıbrıs Kupası 2’nci tur karşılaşması kötü zemin ve olumsuz hava koşulları nedeni ile 9’uncu dakikada ertelendi. Her iki takımın teknik direktörü bu karara tepki gösterdi

 

Daikin Kıbrıs Kupası 2’nci tur karşılaşmasında Denizli Sahası’nda karşı karşıya gelen Birinci Lig takımlarından Binatlı ve Süper Lig takımlarından Doğan Türk Birliği takımları arasında oynanan karşılaşma 9’uncu dakikada maçın hakemi Alkın Gedikoğlu tarafından ertelendi.

Geçtiğimiz gece boyunca yağan yağmurdan dolayı zeminin kötü olmasına rağmen maçı başlatan Alkın Gedikoğlu, 9’uncu dakikada yağan yağmur ve şiddetli rüzgar sebebi ile maçı erteleme kararı aldı. Zeminin kötü olmasından dolayı futbolcuların zaman zaman ayakta durmakta zorlandığı belirtilirken maç öncesi ve esnasında yağan yağmurun zeminği daha da ağırlaştırdığı öğrenildi.

 

UĞUR VE OSHAN TEPKİ GÖSTERDİ

Hakem Alkın Gedikoğlu’nun düdüğü ile başlayan ancak geçtiğimiz akşamdan itibaren devamlı yağan yağmurun zemini ağırlaştırması ve şiddetli esen rüzgarla birlikte Denizli Sahası’nın futbol oynamaya elverişli durumda olmaması sonrası maçın 9’uncu dakikada erteleme kararına her iki takım teknik direktörü Hasan Uğur ve Caner Oshan tepki gösterdi. Maçın ertelenmesinin ardından görüşlerini aldığımız Uğur ve Oshan “Bu şartlar altında maçın oynanmayacağına hükmeden hakem Alkın Gedikoğlu ya maçı hiç başlatmamalıydı, ya da maçın oynanmasını devam ettirmeliydi” diye görüş belirttiler.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 641 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler