1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BİLARDODA SON ÜÇ HAFTAYA GİRİLDİ
BİLARDODA SON ÜÇ HAFTAYA GİRİLDİ

BİLARDODA SON ÜÇ HAFTAYA GİRİLDİ

Bilardoda şampiyonluk düğümü İSDER ile Lefke Türk Spor Kulübü arasında oynanacak karşılaşmada çözülecek

A+A-

 

 

Bilardoda şampiyonluk düğümü İSDER ile Lefke Türk Spor Kulübü arasında oynanacak karşılaşmada çözülecek. Zorlu karşılaşma öncesinde rakibinin iki puan önünde yer alan Lefke avantajını sürdürmek istiyor

 

Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen “2012 Cratos Premium Süper Bilardo Lig” inde son üç haftaya girilirken, şampiyonluk mücadelesi de kızıştı.

Geçtiğimiz hafta oynana karşılaşmalarda önce MAGEM, ardından da Akdeniz Spor Birliği’ni aynı skor ile 6 – 2 mağlup eden Lefke Türk Spor Kulübü şampiyonluk yolunda en yakın takipçisi İSDER’in 2 puan önünde yer alarak avantaj sağladı.

İSDER ise önce Akdeniz Spor Birliği’ni 6 – 2, ardından Lefkoşa Spor Birliği’ni 5 – 3 mağlup ederek lideri takip etmeyi sürdürdü. Haftanın diğer karşılaşmalarında ise Deniz Plaza Spor Kulübü Lefkoşa Spor Birliği’ni 6 – 2 mağlup ederken, MAGEM ile oynadığı karşılaşmadan 4 – 4’lük eşitlikle ayrıldı.

Düğüm İskele’de Çözülecek

Bilardoda şampiyonluk düğümü 26 Mayıs 2012, Cumartesi günü Yeni İskele’de İSDER ile Lefke Türk Spor kulübü arasında oynanacak karşılaşmada çözülecek. Galibiyete 3, beraberliğe ise 1 puan uygulamasının yer aldığı  “2012 Cratos Premium Süper Bilardo Lig”inde halen Lider Lefke Türk Spor Kulübü’nün 19, ikinci sıradaki İSDER’in ise 17 puanı bulunuyor.

Kupada Finalistler Belirleniyor

Bu arada Federasyon Kupası’nda finalistler bu akşam (21 Mayıs 2012, Pazartesi) oynanacak karşılaşmalar ile belirleniyor.

Number Eight Bilardo Salonu’nda saat 19.00’da başlayacak karşılaşmalarda Deniz Plaza Spor Kulübü ile İSDER, Lefke Türk Spor Kulübü ile de MAGEM finalist olabilmek için mücadele edecekler.

Federasyon Kupası’nda şampiyonu belirleyecek karşılaşma 28 Mayıs 2012, Pazartesi günü oynanacak.

 

Alınan sonuçlar şöyle:

Akdeniz Spor Birliği: 2  İSDER: 6

Lefke Türk Spor Kulübü: 6 MAGEM: 2

Deniz Plaza Spor Kulübü: 6  Lefkoşa Spor Birliği: 2

Lefke Türk Spor Kulübü: 6  Akdeniz Spor Birliği: 2

MAGEM: 4  Deniz Plaza Spor Kulübü: 4

İSDER: 5  Lefkoşa Spor Birliği: 3

 

 

 

 

Bu haber toplam 405 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler