1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BİLARDOCULAR NOKTAYI KOYDU
BİLARDOCULAR NOKTAYI KOYDU

BİLARDOCULAR NOKTAYI KOYDU

Lüksemburg’da düzenlenmekte olan “2012 Erkekler, Kadınlar ve Tekerlekli Sandalye Avrupa Bilardo Şampiyonası”na dün oynadığımız “9 Top” ve “Takım” karşılaşmalarının ardından veda ettik. “9 Top”da yoluna

A+A-

 

 

 “2012 Erkekler, Kadınlar ve Tekerlekli Sandalye Avrupa Bilardo Şampiyonası”nda mücadele eden Bilardo Milli Takımı, dün oynadığı karşılaşmalar sonunda elenerek şampiyonaya veda etti


Lüksemburg’da düzenlenmekte olan “2012 Erkekler, Kadınlar ve Tekerlekli Sandalye Avrupa Bilardo Şampiyonası”na dün oynadığımız “9 Top” ve “Takım” karşılaşmalarının ardından veda ettik.
“9 Top”da yoluna devam eden ve ilk 32 sporcu arasına kalma yolunda iyi kura çeken sporcularımız dün oynanan karşılaşmada bu şanslarını kullanamadılar. Sporcularımızdan Onuç Altur dün oynadığı karşılaşmada Arnavut sporcu Nikoluos Malai’ye 9 – 4 mağlup olurken, Ali Karanfiloğlu ise Polonyalı Marek Kudlik’e aynı skor ile 9 – 4 mağlup oldu ve “9 Top” a veda etti.
Takım karşılaşmalarında ise Güney Kıbrıs’ın maça çıkmamasının ardından 2’nci turdaki rakibimiz Finlandiya’ya 2-1’lik skor ile mağlup olan millilerimiz üçüncü maçlarını Norveç ile oynadılar. “10 Top”da Ali Karanfiloğlu, “8 Top”da Hüseyin Borankan ve “9 Top”da da Berk Mehmetcik ile mücadele ettiğimiz Norveç’e 3 – 0 mağlup olmaktan kurtulamayan millilerimiz “Avrupa Bilardo Şampiyonası”na veda ettiler.


Bu haber toplam 523 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler