1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BİLARDOCULAR AVRUPA İÇİN HAZIR
BİLARDOCULAR AVRUPA İÇİN HAZIR

BİLARDOCULAR AVRUPA İÇİN HAZIR

34 ülkeden 194 sporcunun mücadele edeceği şampiyonada hedef başarı olarak belirlendi.

A+A-

Bilardo milli takımımız “Avrupa Bilardo Şampiyonası” için son hazırlıklarını tamamladı

 

 

 

34 ülkeden 194 sporcunun mücadele edeceği şampiyonada hedef başarı olarak belirlendi. Şampiyonaya Türkiye ve Yunanistan’ın yanı sıra 5 erkek ve 1 bayan sporcu ile Güney Kıbrıs da katılıyor

 

Bu yıl Lüksemburg’da gerçekleştirilecek “Avrupa Bilardo Şampiyonası”na katılacak olan bilardo milli takımımız hazırlıklarını tamamladı.

Geçtiğimiz gün Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu Başkanı Aşkın Burcu ve Asbaşkan Levent Erboy ile bir araya gelen milli sporcular ile görüş alış verişinde bulunularak,  son talimatlar verildi. Bu yıl 34 ülkeden 194 sporcunun katılımı ile Lüksemburg’da gerçekleştirilecek şampiyonada hedef başarı olarak belirlendi.

20-31 Mart tarihleri arasında yer alacak şampiyonada karşılaşmalar “8 Top”, “9 Top”, “10 Top” ve “14+1” (Straight Pool) disiplinlerinde “Erkekler”, “Bayanlar” ve “Tekerlekli Sandalye” kategorilerinde oynanacak.

Türkiye ve Yunanistan’ın yanı sıra Güney Kıbrıs’ın da 5 erkek ve 1 bayan sporcu ile katılacakları şampiyonada ülkemizi Berk Mehmetcik, Onuç Altur, Hüseyin Borankan ve Ali Karanfiloğlu ile Emete Anıl temsil edecek.

Bu haber toplam 479 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler