1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BIÇAKLADI VE DARP ETTİ
BIÇAKLADI VE DARP ETTİ

BIÇAKLADI VE DARP ETTİ

İçki içerek etrafa saldırdığı iddia edilen Necat Biçer tutuklandı. ARKADAŞINI BIÇAKLADI, POLİSİ DARP ETTİ! Aldığı aşırı alkol nedeniyle önce etrafa rahatsızlık veren, ardından bir güvenlik görevlisini yaralayan, polis memurunu da ciddi şekilde darp ett

A+A-

 

İçki içerek etrafa saldırdığı iddia edilen Necat Biçer tutuklandı.

 

ARKADAŞINI BIÇAKLADI, POLİSİ DARP ETTİ!

 

 

Aldığı aşırı alkol nedeniyle önce etrafa rahatsızlık veren, ardından bir güvenlik görevlisini yaralayan, polis memurunu da ciddi şekilde darp ettiği iddia edilen Necat Biçer, tutuklanarak gözaltına alındı.

28 Ağustos Salı günü hiçbir sebep göstermeden etrafına zarar verdiği iddia edilen zanlı Biçer dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Ceza Davaları Kıdemli Yargıcı Fügen Ulutekin, huzurunda görülen tahkikat duruşmasında, İddia Makamı ve olayın tahkikat memuru Ercan Atasay hazır bulundu. Atasay, mahkemede yeminli şahadet vererek, olayla ilgili olguları aktardı.

 

BIÇAKLADI VE DARP ETTİ

Ercan Atasay, 28 Ağustos 2012 tarihinde saat 01.00 raddelerinde Lefkoşa’da Gözalan Sokak’ta yol içerisinde zanlı Necat Biçer’in, aşırı derecede alkollü vaziyette bulunduğunu söyledi. Zanlının tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu belirten Atasay, turuncu saplı ağız uzunluğu 19 cm toplam uzunluğu 30 cm olan bıçağı korkutmak amacıyla sallayıp, makul mazereti olmaksızın yüksek sesle “Hepinizin a…na koyacam, sizin Allahınızı s…cem” diye bağırıp çağırmak suretiyle rahatsızlık verdiğini söyledi. Zanlıyı sakinleştirmeye çalışan arkadaşı Ömer Yıldırım’ın sağ elini bıçakla yaraladığını belirten polis memuru, kesip yaraladıktan sonra olay yerine gelen Cürümleri Önleme Şubesi’nde görevli polis memuru Koral Çocuk’un ağzına kafa atarak görevinden men edip ciddi şekilde darp ettiğini aktardı. Konu bıçak ve zanlının olay sırasında içmekte olduğu 1 adet 70 cl ve 1 adet litrelik Jack Daniel’s marka yarım kapaksız viski şişelerinin emare olarak alındığını belirten Ercan Atasay, sanığın tutuklandığını, soruşturmanın yeni başladığı gerekçesiyle 2 gün tutuklu kalmasını talep etti.

 

“KENDİMİ KAYBETMİŞİM…”

Mahkemeden söz alan zanlı Necat Biçer, “yüksek mahkemeden ve polisten yaptıklarım için özür diliyorum” diye söze başladı. Zanlı, “karım eve geç geldim diye çocuğumu kaçırdı bende sinirlendim içki içtim, kendimi kaybetmişim olayı fark ettiğimde akşam polislerden defalarca özür diledim. Halbuki 2 duble içmiştim ama anlayamadım ne oldu” dedi. 

Kıdemli Yargıç Fügen Ulutekin de polis memurunun talebini dikkate alarak, olayın ciddi olduğunu dolayısıyla tahkikatın salimen yürütülebilmesi gerekçesiyle zanlının 2 gün süre ile poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1213 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler