1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BEYGİR ŞAHLANACAK
BEYGİR ŞAHLANACAK

BEYGİR ŞAHLANACAK

58 yıllık tarihinde ilk kez Süper Lig’e yükselen Serdarlı dün, Serdarlı Gençler Birliği 14 Ağustos Stadı’nda 2012-2013 futbol sezonuna merhaba dedi. Açılışa, Serdarlı Belediye Başkanı Mehmet Kerimoğlu, yöneticiler ve bayan seyircileri katıld

A+A-

 

 

Bu sezon tarihinde ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek olan Serdarlı Gençler Birliği Spor Kulübü, dün kendi sahası 14 Ağustos Stadı’nda yeni sezonun ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Sezon açılışında yeni transferler İbrahim Kabore, İbrahim Faye ve Nurettin Gecekuşu da yer aldı. Serdarlı başkanı Tolga Kasap yaptığı konuşmada “Serdarlı’nın gücünü göstereceğiz” diyerek iddialı açıklamalarda bulundu

 

Necmi Belge

 

58 yıllık tarihinde ilk kez Süper Lig’e yükselen Serdarlı dün, Serdarlı Gençler Birliği 14 Ağustos Stadı’nda 2012-2013 futbol sezonuna merhaba dedi.

Açılışa, Serdarlı Belediye Başkanı Mehmet Kerimoğlu, yöneticiler ve bayan seyircileri katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Serdarlı Başkanı Tolga Kasap, Süper Lig’de geçici olmadıklarını ve kalıcı olacaklarını söyledi.

 

“ZOR DEPLASMANLARDAN BİRİ OLACAK”

 

Serdarlı’nın gücünü herkese göstereceklerini iddia eden  Başkan Kasap, Serdarlı’nın ligin en zor deplasmanlarından biri olacağını sözlerine ekledi.

Başkan Kasap’ın konuşmasının ardından, futbolcularına hitap eden antrenör Ali Özçalışkan, geçen sezon başlattıkları işi bu sezon Süper Lig’de tamamlamak istediklerini sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından futbolcular, antrenör Ali Özçalışkan nezaretinde ilk çalışmayı yaptı.

Bu arada, yeni transferler İbrahim Kabore, İbrahimFaye, Nurettin Gecekuşu, Ogün Dursun ile kaleci Uygar ile denemeye alınan Erol Kahraman ile Tuncay Asal açılışa katıldı.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 690 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler