1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BEŞPARMAK İÇİN İÇİN YANIYOR!..
BEŞPARMAK İÇİN İÇİN YANIYOR!..

BEŞPARMAK İÇİN İÇİN YANIYOR!..

2012 – 2013 Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde yarın ilk maçına çıkacak olan Mersin Beşparmak takımı, Mersin Hentbol Spor Kulübü’nü ağırlayacak

A+A-

 

 

 

 

 

KKTC Hentbol Federasyonu’nun sağladığı maddi destekle Süper Lig’de mücadele eden Mersin Beşparmak hentbol takımı maddi kaynak bulamamanın sıkıntılarını yaşıyor. KKTC Hentbol Federasyonu yönetimi tarafından apar, topar Beşparmak Kulübü’nün başkanlığına getirilen Ahmet Yönlüer’e yetkililer ulaşamamanın sıkıntısını yaşıyor.

 

Hüseyin KIRAL

 

2012 – 2013 Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi ilk maçında Mersin Hentbol Spor kulübü takımını ağırlayacak olan Mersin Beşparmak takımı, maddi kaynak bulamamanın sıkıntılarını yaşıyor.

Geçtiğimiz sezonun kadrosundan 6 – 7 oyuncusunu maddi sorunlar nedeni ile elinde tutamayan Beşparmak hentbol takımı yeni başkan Ahmet Yönlüer’e ulaşamamanın sıkıntısını yaşıyor.

 

GENEL KURULDA MALİ RAPOR AKLANMAYABİLİR

İki sezondur Beşparmak hentbol takımının bazı giderlerinin KKTC Hentbol Federasyonu kendi bütçesinden karşılaması, KKTC Hentbol Federasyon yetkililerini de 27 Eylül’de yapılması planlanan olağan genel kurul öncesi sıkıntıya soktu.

2010 – 2011 sezonunun başarılı takımları, alacakları olan 20 bin TL’yi genel kurula kadar almamaları halinde mali raporu aklamayacakları gelen bilgiler doğrultusunda olurken, hentbol hakemleri de alacaklarının ödenmesini bekliyor.  

 

ŞAHİN KARAR VERMEDİ

Geçtiğimiz sezon Mersin Beşparmak Hentbol Takımı’nın başında bulunan Rüştü Şahin, alacakları ile ilgili olarak ne yapması gerektiği konusunda henüz bir karar üretmediğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 445 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler