1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BESİM’DEN ÖZ ELEŞTİRİ
BESİM’DEN ÖZ ELEŞTİRİ

BESİM’DEN ÖZ ELEŞTİRİ

Lige şampiyonluk parolası ile başlayan ancak beklediği sonuçları elde edemeyen Bostancı Bağcıl’da Başkan Hasan Besim kendilerinin öz eleştirisini yaptı. Besim, kadro yapısı ve transferler hakkındaki görülerini Düzkaya ile oynadıkları maç öncesi Sim

A+A-

 

 

 

Lige şampiyonluk parolası ile başlayan ancak beklediği sonuçları elde edemeyen Bostancı Bağcıl’da Başkan Hasan Besim kendilerinin öz eleştirisini yaptı. Besim, kadro yapısı ve transferler hakkındaki görülerini Düzkaya ile oynadıkları maç öncesi Sim Futbol programı adına Haldun Oktay’a aktardı.

 

“AYNI TİP OYUNCULARA SAHİBİZ”

Hasan Besim kadro yapısı olarak iyi oyunculara sahip olduklarını ancak aynı tip oyunculardan dolayı bazı mevkilerde sıkıntılar yaşadıklarını dile getirdi. Besim “Genelde aynı tip oyuncular aldık. İsmail, Güncel ve Ramadan üçü de sol kanat adamı. Sağ bekimiz bir tane bile yok. Ahmet, Erbay, Uğur stoper. Ahmet, Yakup ve Erdinç üç tane kaleci. Orta sahada Behiç, Joseph ve Derviş aynı tip oyuncular. Muhammet, Hakan Altın ve Burak da aynı tip oyuncular. Bir sağ kanat adamımız yok. Bana göre aynı tip oyunculardan dolayı iyi bir performans sergileyemiyoruz” diye konuştu. 

 

“FUTBOLCULARI ESAS MEVKİLERİNDE OYNATMADIK”

Maçlarda bazı oyuncuları esas mevkilerinde oynatmadıklarından dolayı sıkıntılar yaşadıklarını dile getiren Besim “Burak’ı sol açık gibi oynatmaya çalıştık. Zaman zaman Hakan’ı sağ açık gibi oynatmaya çalıştık. Bazı zaman Derviş’i forvet oynattık. Bana göre sıkıntı bunlardır. Transferde de hata yaptık. Oynayan arkadaşların hepsi çok iyi niyetli. Futbolcu tabi ki her mevkide oynamalıdır ancak yıllarca sağ tarafta oynayan bir oyuncuyu solda oynatmayı denedik. Abdullah mesela orta saha oyuncusu, biz onu sağ bek denedik. Tabi ki olmadı. Bundan kaynaklanıyor sıkıntılar” dedi.

 

“TRANSFER ÇALIŞMAMIZ YOK”

Transfer çalışmalarına da değinen Besim “Ligin bitmesine kısa bir süre kaldı ancak inanın transfer çalışmamız yok. Biz futbolcularımızdan memnunuz. Takım olarak kötü bir pozisyondayız ancak futbolcularımıza transfer teklifleri gelmektedir. Bundan dolayı da mutluyuz. Transfer döneminde iki yabancı futbolcu almak zorundayız. İhtiyaç olan bölgelere bu transferleri yapacağız. Devre arası kadrodan ayrılacak yerli oyuncuların yerlerine de transfer yapabiliriz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1013 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler