1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BESİM TAKIMINA GÜVENİYOR
BESİM TAKIMINA GÜVENİYOR

BESİM TAKIMINA GÜVENİYOR

Telsim Süper Lig’de bugün kendi sahasında Mağusa Türk Gücü’nü konuk edecek olan Bostancı Bağcıl ilk devrede kendi sahasında oynayacağı son karşılaşmadan galip ayrılmak istiyor. Bağcıl’da ileri uç elemanı Hakan Altın’ın hafif sakatl

A+A-

Telsim Süper Lig’de bugün kendi sahasında Mağusa Türk Gücü’nü konuk edecek olan Bostancı Bağcıl ilk devrede kendi sahasında oynayacağı son karşılaşmadan galip ayrılmak istiyor. Bağcıl’da ileri uç elemanı Hakan Altın’ın hafif sakatlığının geçtiği ve bu karşılaşmada oynayacak düzeyde olduğu belirtildi.

 

BESİM: “İNANCIM TAM”

Bostancı Bağcıl Başkanı Hasan Besim kendi sahalarında oynayacakları Mağusa Türk Gücü karşılaşmasını kazanacaklarına inandığını belirtti. Besim “İlk yarı itibarı ile yerimizde oynayacağımız son maç. Doğal olarak kazanmak istiyoruz. Kendi sahamızda kolay kolay maç kaybetmiyoruz. Benim kazanacağımıza dair inancım tam. Takım olarak iyi bir takımız. Son maçlarda yaşadığımız şanssızlıklardan dolayı geriye düştük. Yoksa üst sıralarda olacaktık” diye konuştu.

 

“KULÜBÜN MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDA OYUNCULAR GİDEBİLİR”

Yaklaşan transfer dönemine doğru Bostancı Bağcıl’ın birçok oyuncusuna teklifler olduğunun sorulması üzerine Besim bu oyuncuları iyi teklifler gelmesi halinde transferini düşünebileceklerini söyledi. Besim “Oyunculara teklifler var. Tabi ki iyi teklifler gelirse ve bu teklifler kulübün menfaatleri doğrultusunda olursa transferler gerçekleşebilir” dedi. Kadroda bazı bölgelerde sıkıntılar yaşadıklarını belirten Besim “Eksik bölgelere takviye yapmak istiyoruz. Kadromuzda bulunan oyunculara talep var. Bu oyunculara karşılık para ve oyuncu isteme düşüncesindeyiz. Gidenlerin yerine yeni oyuncular transfer edeceğiz. Eksik yönlerimizi tamamlayıp takım olma yönünde daha avantajlı olmak istiyoruz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1075 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler