1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BEŞİKTAŞ MASTERLERİ GÜZELYURT’TAN GEÇTİ
BEŞİKTAŞ MASTERLERİ GÜZELYURT’TAN GEÇTİ

BEŞİKTAŞ MASTERLERİ GÜZELYURT’TAN GEÇTİ

Güzelyurt Spor Kompleksi’nin açılışına katılmak için adamıza gelen Beşiktaş Masterleri, Güzelyurt Masterleri ile karşı karşıya geldi

A+A-

 

 

Güzelyurt Spor Kompleksi’nin açılışına katılmak için adamıza gelen Beşiktaş Masterleri, Güzelyurt Masterleri ile karşı karşıya geldi. Kalabalık bir izleyici topluluğunun izlediği ve Beşiktaş Masterleri’nde Samet Aybaba, Gökhan Keskin, Ali Eren, Recep Çetin ve Erkan Arseven gibi isimlerin de forma giydiği karşılaşma 3-3’lük eşitlikle sonuçlandı. Başlama vuruşunu Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst’ün yaptığı karşılaşmanın ardından açılış törenine katılan ekiplere ve karşılaşmayı yöneten hakemlere plaketlerini Spor Koordinatörü Süleyman Göktaş, Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu takdim etti.

Güzelyurt Spor Kompleksi’nin açılışında bir konuşma yapan Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Spor Kompleksi’nin özelde Güzelyurt bölgesine, genelde ise ülke gençliğine hayırlı olmasını temenni ettiğini, böylesine güzel bir kompleksin hayata geçmesinde emeği bulunan herkese teşekkür ettiğini ifade etti.

 

Bu haber toplam 502 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler