1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. BERBEROĞLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI
BERBEROĞLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI

BERBEROĞLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Geçtiğimiz sezon mücadele ettiği Birinci Lig’den İkinci Lig’e düşen Baf Ülkü Yurdu’nda Mehmet Kadri’nin bırakma kararı aldığı başkanlık görevine Sertel Berberoğlu aday olacağını açıkladı

A+A-

 

 

 

 

 

Geride kalan sezonda Birinci Lig’de kötü bir sezon geçiren ve İkinci Lig’e düşen Baf Ülkü Yurdu’nda yeniden toparlanma çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, geçtiğimiz günlerde başkanlığa sıcak baktığını belirten Sertel Berberoğlu, resmen aday olduğunu açıkladı.

 

KADRİ: “BERBEROĞLU DOĞRU TERCİH”

Baf Ülkü Yurdu’nda başkanlık görevini bırakmaya hazırlanan Mehmet Kadri, başkanlığa aday olan Sertel Berberoğlu’nun çok doğru bir tercih olduğunu, camiayı tanıyan ve güvenilir bir kişi olan Berberoğlu’na başkanlığı gönül rahatlığıyla devretmeye hazırlandığını söyledi. Mehmet Kadri, kendisinin de bundan sonra destek vermeye devam edeceğini de sözlerine ekledi.

 

BERBEROĞLU: “CAMİAYI YENİDEN TOPARLAMAK AMACINDAYIZ”

Başkanlığa aday olduğunu açıklayan Sertel Berberoğlu, Baf Ülkü Yurdu’nun bulunduğu konumu hak etmediğini, kendisinin de bu üzücü durumdan gönül verdiği camiasını kurtarmak için elini taşın altına koymaya karar verdiğini, bu bağlamda güçlü ve geniş bir yönetim oluşturmak için çalışma başlattıklarını ifade etti.

Baf Ülkü Yurdu camiasının büyük bir camia olduğuna dikkat çeken Sertel Berberoğlu, tüm camiaya kulübe destek çıkma çağrısında bulunduklarını da açıkladı.

 

GENEL KURUL 4 HAZİRAN’DA

Genel kurul hazırlıklarının yapıldığı Baf Ülkü Yurdu’nda olağan genel kurulun 4 Haziran’da yapılacağını açıklayan şimdi başkan Mehmet Kadri, camianın yeniden toparlanması için çalıştıklarını ve başkanlık görevini huzur içerisinde devretmek istediğini dile getirdi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 449 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler